Rüyada Kredi Kartının Çalındığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kredi kartının çalındığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada kredi kartının çalındığını görmek, kariyer konusunda bir şeyleri netleştirdikten sonra çevrenize anlatmanızda fayda var. Henüz netleşmeyen şeyleri birileri ile paylaşmak nazara neden olabilir. Bazı plan projelerinizi çevrenizden gizli yürütmeniz daha hayırlı olur. Örneğin yüklü harcamalar yapacaklar ve eşya ya da mal mülk alacak olanların da yakında hayalleri gerçek olabilir. Sizi eleştiren veya kıskanan insanlar varsa bu insanlardan maddi gelişmeler gizlenebilir. Kendi istek arzularınızı tek başınıza kimseden eleştiri almadan hayata geçirebilirsiniz. Rüyada kredi kartlarının çalındığını görmek, aynı zamanda sizin hayaliniz olan bir şeyi başka birinin gerçekleştirmesine yorumlanır. Birine anlattığınız hayalleriniz için çok pişman olabilirsiniz. Kendi hayalleri gibi gerçekleştirebilir.

Rüyada cüzdandan kredi kartı çaldırmak, borçlarınız varsa kapatmaya ve maddi güç elde etmeye yorumlanır. Çevrenizde meraklı ve kıskanç insanlara rağmen iş hayatında güzel şeyler başarabilir ve eskisinden daha iyi şartlara erişebilirsiniz.

Rüyada Maaş Kartının Çalındığını Görmek

Zamanında yapılan fedakarlıklar yüzünden çok pişman olmak ve karşılığını alamamak anlamına gelir. Çevrenizde maddi destekte bulunduğunuz insanlar size aynı şeyi yapmayabilir. Hatta verdiğiniz borçları da geri almakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Kredi Kartının Çalındığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, ekonomik olarak kendi ayaklarınızın üzerinde durmak ve hiç kimseye muhtaç olmamak anlamına gelir. Size inanmayan ve eleştiren insanlara rağmen büyük başarılar olabilir, rahat kazanç sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ERÇİN dedi ki:

  Rüyada cüzdanımı çamurlu biryolda düşmüş olarak buluyorum fakat içinden kimlik ve banka kartlarının çalındığını fark ediyorum

 2. Hülya dedi ki:

  Rüyamda cüzdanımı güvenlik odasında görüyorum ve içini açıyorum nakit kağıt paralar duruyor kredi kartları çalınmış. Ve birde buzdolabını açıyorum kocaman beyaz lahana almışım buzdolapta duruyor

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda tuvalet penceresinden giren hırsız ben uyurken çantamdaki parayı ve kredi kartlarınıçalmış.Ben bir gün sonra fark ediyorum. Telefonla bankalara ulaşmaya çalışıyorum. Sonra da işi bırakayım evde oturayım diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize daha çok para getirmeye, kazancın artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status