Rüyada Kına Kokusu Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kına kokusu duymak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada kına kokusu duymak, bir süredir heber almadığınız bir insandan gelecek olan habere sevinmek anlamına gelir. Örneğin sevdiği insandan ayrılan kişiler eski sevgilisinden yeniden barışmaları için haber alabilirler. Eski sevgili ya da eski eş sizin değerinizi anlayarak tekrar geri dönmek isteyebilir. Boşanma aşamasında olan çiftler için evliliklerini kurtaracaklarına yorumlanır. Eğer sizin bir insana karşı hatanız olduysa ve kalbini kırdıysanız, atacağınız bir adım ile birlikte kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Sizden ilk adımı atmanızı bekleyen biri olabilir.

Rüyada kına kokusu almak, kafanıza taktığınız her ne dert varsa bu dertlerden kurtulmaya yorumlanır.Çok çalışıp çabalayan kişiler mükafatını alırlar. Neden olmuyor diye üzüle kişiler de yakında emeklerinin karşılığını almaya başlayabilirler. Eğer bir süre önce iş başvuru yaptıysanız bu iş başvurusundan geri dönüş olabilir.

Rüyada Kına Kokusu Duymak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile kavuşmak ve ayrılanların barışmasına yorumlanır. Sizi seven ve özleyen her kim varsa yeniden bir araya gelinebilir, özlemler biter. Uzakta yaşayan eş dost akrabadan hayırlı haberler alınabilir. Kişi sabrın sonunda kendi isteklerine erişir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status