Rüyada Kafasına Silah Dayandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kafasına silah dayandığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada kafasına silah dayandığını görmek, başka biri yüzünden zor durumda kalmak anlamına gelir. Çevrenizde bir insanın hatası yüzünden siz de zan altında kalabilirsiniz ve ağır sözler işitebilirsiniz. Sizin hiçbir suçunuz yokken karşı taraf ağır laflar söyleyebilir ve kalbinizi kırabilir. Özellikle de iyilik yapayım derken hiç beklenmedik durumlar ile karşılaşabilir, çok pişman olabilirsiniz. İyi niyet ile yapılan bir şey sonrasında üzüntü duyulabilir, adil olmayan insanlar tarafından mağdur edilebilirsiniz. Rüyada kendi kafasına silah dayanması, büyüklüğün sizde kalmasına yorumlanır. Birine yapılan iyilik sonrası o kişi size beklendiği gibi davranmayabilir ve yanlış insana iyilik yaptığınızı görebilirsiniz.

Rüyada başka birinin kafasına silah dayanması, bir süredir aranızda soğuk rüzgarlar esen biri varsa bu işi ile aranızdaki gerginliğin artmasına ve tartışma ortamına yorumlanır. Karşılıklı bir söz dalaşına girilebilir. Size olur olmaz laflar diyerek kalbinizi kırabilir.

Rüyada Kafasına Silah Dayandığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, ailenizi koruyup kollamak ve sizi üzmeye çalışan insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Eğer sizi ve ailenizi maddi ya da manevi olarak zor durumda bırakan birileri varsa bu kişiler yüzünden üzüntüler biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status