Rüyada İşitme Cihazı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada işitme cihazı görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada işitme cihazı görmek, uzun zamandır ertelediğiniz sorularınız için artık bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır. Sürekli ertelenen ve yüzleşmediğiniz her ne sorununuz varsa artık yüzleşmeniz ve çözmeniz gerekir. Sizden beklentisi olan ve söz verdiğiniz insanlara da sözlerinizi tutmanız gerekecek. Yoksa size alınıp kırılan kişiler olabilir. Verilen sözlerin tutulması için sabırsızlıkla sizden haber bekliyor olabilirler. Eğer sevdikleriniz ile bir türlü paylaşamadığınız şeyler varsa artık kendi hakkınız neyse ona sahip olunur.

Rüyada işitme cihazı takılması, çevrenizdeki sorunların farkına varmaya yorumlanır. Eğer aileniz ve yakınlarınızın dertleri varsa, kara  kara düşünmeleri dikkatinizi çekebilir. Sizden gizledikleri sorunları da öğrenebilirsiniz. Çevrenizde olup bitenin farkına varılır ve bazı gerçekler ile yüzleşilir.

Rüyada İşitme Cihazı Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kendi sağlık sorunlarınız için tedavi olup sağlığınıza kavuşmak ve şifa bulmaya yorumlanır. Ertelediğiniz her ne varsa artık ertelemek yerine bir şeyler yapmanız daha hayırlı olur. Bazı sorunlar temelli geride kalır ve üstünüze düşeni yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatma Nur dedi ki:

    Rüyamda ablamın torunu bize geliyor ona kendi cayımı iciriyom tek kulağında işitme cihazı takılı sabaha karşı gördüm Allah hayırlara gelsin iki yasında cocuk gördüm yorumlarsanız sevinirim

DMCA.com Protection Status