Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek neye işarettir? Rüyada şeytan görmenin islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek, uzun süre gerçek yanını göremediğiniz birine yorumlanır ve bu kişi sizi büyük bir hayal kırıklığına uğratabilir. Daha önce bilmediğiniz huy ve hareketleri ile karşılaşabilirsiniz. Yakın dost çevrenizden biri de olabilir. Eğer sizi kötü birine karşı uyaran kimseler varsa dikkatli olmanızda fayda var. Bu kişi ile ilgili çıkan dedikodular ve söylentilerin aslı olup olmadığını araştırın. Yoksa hayal kırıklığı yaşanabilir. Rüyada insan kılığında şeytan görmek, aynı zamanda güvenin sarsılmasına ve kötü kimseleri hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Sizi aptal yerine koymaya çalışan kişiler ile yollarınız ayrılabilir.

Rüyada insan suretine şeytan görmek, yüzünüze karşı yalan söyleyen birine yorumlanır. Vaatleri ile sizi kandıran biri varsa gerçek er ya da geç ortaya çıkar. Verdiği sözleri tutmayan biri olabilir. Bu kişinin duygularını zile oynadığını yakında fark edebilirsiniz, foyası ortaya çıkar.

Rüyada Kadın Kılığına Girmiş Şeytan Görmek

Bir kadın ile aranızda büyük bir anlaşmazlık çıkabilir. İkinizin de istediği bir şey için mücadele edebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa sevdiğiniz insanı kıskandığınız kişi ile aranızda rekabet başlayabilir. İlişkiniz kıskanıp araya girmeye çalışan kimseler olabilir.

Rüyada Erkek Kılığına Girmiş Şeytan Görmek

Bir erkek tarafından dolandırılmak ve kandırılmak demektir. Bu erkek sizi maddi zarara uğratabilir ve iş hayatında da asıl niyeti anlaşılır. Güvendiğiniz bir erkek sizin iyi niyetinizi suistimal edebilir, kendi çıkarı için sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hayatınıza giren biri yüzünden hata yapabilir ve manevi huzurunuz kaçabilir. Bu kişi yüzünden yapılan hatalar sizi rahatsız edebilir. Kişi günahlarından tövbe ederi hatalarını telafi eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sinem dedi ki:

    Rüyamda bi evde odasa arkadaşlarım ailem 5animadiklarimda var ama hepsi kadjn çocuklarda var birilerini bekliyoz onlar bize zarar verecekmiş hepsine küçüklü büyüklü bıçaklar bulup veriyorum beklemeye başlıyoz.sonra içeri ilk adam giriyo taniyom ama tanimiyom sahtekar biri sinsi guluyo kandırmaya calisiyo diyo bisiler ben kapıdaki penceren diğerinin kafasının ucunu goruyom diyomki yalan söyleme orda sonra oda giriyo göbekli bi adam ama bunlar seytanmis insan kılığında sonra ben saldirdim ve hepsini bicakladim hiç kan akmiyordu ama bıçağı soktuğum hissini hissettim diyom ki hatta ben bi insana yapamam derdim yaptim ama bıçakları zor sokuyom hepsinde kalbinden karnından göğsünden zorla sokup öldürüyorum kurtuluyoz. Sonra o apartman blok site gibi yerden cikicam korku kurtulma sevinci karisik hatta L blok yaziyo kapısına dönüp bakıyorum diyorum unutmiyim sonra ortada işaretler imgeler acayip şekiller olan yer var bole sitenin ortasındaki heykel yeri gibi asma kilit var sihirliymis altin gibi parlıyor cebimden anahtar çıkarıp ışıklar cikiyo deliklerinden ona sokup dua edip acıyorum. Ve sırtıma çantamı alıp gidiyorum. Oradaki insanlar bana garip şekilde bakiyo.ama umurlarindada değil gibiyim. Sonra oradan ayrılıyorum sokakta yürüyerek bole ara sokak koy gibi arkama dönüp baktığımda hepsi tozlu ve bole eski zaman bedevi çölden gelmişler gibi elbiseleri kendileri kumla kaplı gibi atın üstünde asker milyonlarca set çekmişler o çıktığım yere bana bakıyorlar bi daha giremezsin diye sonra uyandım tam savasicaktim onlarla uyandim

DMCA.com Protection Status