Rüyada İnek Bacağının Kesildiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inek bacağının kesildiğini görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada inek bacağının kesilmesi, bir işe başvurup da o işten geri dönüş alamayan kişilerin başak bir iten hayırlı haber almalarına yorumlanır. Rızkınız umduğunuz yerden değil de başka bir yerden gelmeye başlayabilir. Zamanında size verdiği iş sözünü tutmayan kişiler varsa başka bir iş fırsatı sunabilirler ve verilen sözler tutulur. Kişi beklentilerinin karşılığını alır ve evinde geçim rahatlar. Bir süredir ödemelerini alamadığı için kendi borçlarını da ödemeyen kişiler varsa o kişiler ödemelerini alabilirler. Size borcu olan insanlar ödeyerek sizi bu mağduriyetten kurtarırlar.

Rüyada ineğin ayağının kırıldığını görmek, aynı zamanda uzun zamandır sizi görmek isteyen bir insandan yine haber almak demektir. Sizi özleyen ve görmek isteyen birine ziyarete gidilebilir. Eğer küs olduğunuz için görüşmediğiniz biri varsa bu kişi  de size bir zeytin dalı uzatabilir ve bu vesile ile o kişinin evine gidilebilir.

Rüyada İnek Bacağının Kesildiğini Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sizin işinizi engelleyen veya rızkınıza engel olmaya kalkan her kim varsa bu insanlara karşı mücadelede zafere yorumlanır. Size maddi külfet olan ya da zarara uğratan insanlar artık daha fazla rızkınızı bölemezler. Kazancınızın bereketi artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hasan dedi ki:

    Birkaç kişi bir dana yi bağlayıp yere yatırdık . sanırım kurban edicez . dana yi kesecek kişi boğazına bıçak gi sürüyor ama kesmiyor sonra boğazı bırakıp hayvanın ön bacaklarını kesiyor hayvan iplerden kurtup bizlere saldırmaya çalışıyor .bende o sırada kesen kişi yle tartışıyoruz .yahu boğazını değilde bacaklarını kesiyor sun hayvana neden eziyet ediyorsun derken uyandım.

  2. Elif dedi ki:

    Rüyamda ailemle arabadayız bir inek görüyorum adım attığı ayak bilekleri yok köpekler var bilinçleri yerinde değil vahşileşmiş, arabayla sokağa indik ana yola bağlanmak için olduğumuz sokaktan çıkacaktan tam karşımızda kocaman inek devasa onun da ön bilekleri yok bu sefer arkasında bir sürü sansar vardı. Sonra ilerledik arabayla arabanın camını aralaridım aralıktan dışarı çıkın diye binadakilere sesimi duyurmaya çalışıyorum bağırıyorum son sesime kadar ağlıyorum sonra ilerledik arabayla rüyam son buldu . Yorumlarsanız içim rahatlar Teşekkür ederim kolay gelsin 🙏🏼

DMCA.com Protection Status