Rüyada Hortumla Duvar Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada hortumla duvar yıkamak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada hortumla duvarları yıkamak, evinizde yaşanan tüm tatsızlıkların temelli bitmesine ve aile fertleri ile aranızdaki buzların erimesine yorumlanır. Eğer sizi üzen veya dinlemeyen aile fertleri varsa artık daha anlayışlı olabilirler ve üzerinizdeki baskı biter. Evli olanlar eşleri ile evlerinde yaşadıkları sorunlardan kurtulurlar. Eşinizle evinize daha huzurlu ve mutlu geçinip birbirinize destek olabilirsiniz. Eğer sizden habersiz harcamalar yaptıysa veya borçları varsa kapatılır. Rüyada hortumla duvara su tutmak, yüklü kazanç anlamına gelir ve bu mal mülk satımından da olabilir. Yapılan bir yatırımdan kar elde edilir. Miras bekleyenlerin eline de toplu para geçebilir.

Rüyada hortumla ev yıkamak, evinize kalabalık misafir gelmesine ve telaşe olmasına yorumlanır. Örneğin evinizde bir kutlama veya hayırlı bir olay için hazırlık yapılabilir. Uzakta yaşayan akrabalarınızı da evinizde ağırlayabilirsiniz, eviniz şenlenir.

Rüyada Hortumla Bina Yıkamak

Zamanında size karşı saygısızlık yapan biri varsa bu kişinin pişman olmasına yorumlanır ve size karşı yapılan haksızlık ve saygısızlıklar biter. Moralinizi bozan bir olay varsa tatlıya bağlanır. Sevdikleriniz sizin değerinizi anlar.

Rüyada Hortumla Duvar Yıkamak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, işleri kötüye giden her kim varsa düzelmesine ve aile işi ile uğraşanların da işlerini büyütmelerine yorumlanır. Eğer iflas edildi ise tekrar kazanç sağlanır ve maddi yönden kötü günler kısa sürede atlatılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. behcet dedi ki:

    Ruyada hortumla duvar lari yikamak yüksek duvarlar merdiven e çikip yikiyordum yorumu nedir

DMCA.com Protection Status