Rüyada Hindistana Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hindistan’a gitmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada hindistana gittiğini görmek, çok yoğun çalışıyorsanız yakında kendinize zaman ayıracağınıza yorumlanır. Gelecek günlerde bir süreliğine de olsa işlerinizden uzaklaşabilir ve kendiniz için de zaman ayırabilirsiniz. Tatile çıkmayı düşünenler planladıkları tarihte tatile giderler. İş veya başka sebepler ile bir aksilik çıkmaz, istenilen zamanda seyahat edilir. Uzun zamandır yoğun çalışıyorsanız da kendiniz eve ailenize daha çok zaman ayırmaya başlayabilirsiniz. İş yükünüz hafifleyebilir ve aileniz ile güzel zaman geçirip, sosyal çevreye de zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada Hindistan’a yolculuk etmek, aynı zamanda kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz bir yere yolculuk yapmak ve bir süre kalmaya yorumlanır. İş seyahati veya başka sebepler ile çıkılacak olan seyahatler ile birlikte geriye daha mutlu ve enerjik dönülür. Uzakta olan dostlarınızı da ziyaret edebilir, dertleşip dertlerinizden arınmış bir şekilde evinize geri dönebilirsiniz.

Rüyada Hindistana Gitmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, yapılan yolculukların hayırlı olacağına yorumlanır. Bekar olanlar da kısmetlerini başka bir yerde bulabilirler. Gidilen yerde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Uzakta olan biri le aranızda bağ kurabilir, sık sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dido dedi ki:

  Yuxuda hindistanda olmusam yaqis yaqdi icinde camislar qacisirdi ne anlama gelir

 2. Ömer dedi ki:

  Rüyada annemle Hindistan’da gidiyoruz doktora ve orda gerçekte ölmüş olan büyük halayı ziyaret ediyoruz hala yaşıyormuş

 3. mira dedi ki:

  merhaba rüyamda annemle birlikte hindistana gitmiştik ve ordaki bi otelde kalıyorduk ve ordaki ünlü bi oyuncuyla karşılaştım ikimiz de aynı anda ağlıyorduk ve göz göze geldiğimizde konuşmaya başladık falan samimi arkdaş gibi daha sonra ordaki çalışanlar bana mahsur kaldığımızı ve ülkemize geri dönmeyeceğini söylediler.

 4. Gülen Erdem dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda ailece çok iyi geçinemediğimiz uzaktan akrabamız sayılan ailemizin evden annem bana güzel güzel meyveler veriyordu. (Meyveler tropikti, çık bol çeşitli ve tazeydi) Onların evi çok bereketlenmiş zenginleşmişler gibi görüyordum. (İçimden eskiden biz zengindik, şimdi onlar zengin biz fakiriz diye geçiyorum. Gerçek hayatta: Ailenin çocukları iyi işler buldu ailenin ekonomik durumu düzeldi bense işsizim ve aileme katkı sağlayamıyorum. Annem beni sürekli onlarla kıyaslıyor. Onlarla karşılaştırılmayı sevmiyorum. Rekabeti sevmiyorum) Gerçek hayatta Hindistan’da olan ve görüştüğüm Hintli bir arkadaşım var. Bende annemin verdiği meyveleri poşetlere doldurarak Hindistan a yolculuğa çıkıyorum. Biraz endişeli biraz kaygılı oralarda nasıl yaşarım diye düşünüyorum. Giderken arkadaşım aklımda sanırım ona gidiyorum.

DMCA.com Protection Status