Rüyada Hayvan Bağırsağı Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hayvan bağırsağı temizlemek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada hayvan bağırsağı temizlediğini görmek, çevrenizde ufak tefek de olsa borçlarınız olan insanlar varsa bu insanlara borçlarını teker teker ödemeye yorumlanır. Hiç kimseye bir borcunuz kalmaz. Örneğin kredileri olanlar da tüm kredilerini ve kredi kartı borçlarını sırası ile kapatabilirler. Tüm borçlarınızdan arınabilirsiniz. Başkasına söz veren kişiler de bu sözleri tutarlar. Sevdiklerinize karşı tüm görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Hiç kimseye borçlu kalınmaz ve işleriniz yoluna girer.

Rüyada hayvan bağırsağı görmek, işsiz iseniz gelen bir iş teklifine sevinmeye yorumlanır. Uzun zamandır iş arayanlar sonunda istedikleri maaşta iş bulabilirler. Kazancınızdan memnun değilseniz yakında tam da ihtiyacınız olan maaşta bir iş fırsatı elinize geçebilir.

Rüyada Hayvan Bağırsağı Temizlemek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, tüm derdi kederin tasayı geride bırakacağınıza yorumlanır. Borçlarınız varsa tümünü kapatabilir, borçsuz bir hatta sürebilirsiniz. Kafanıza taktığınız sorunlar yakında biter. Üzerinizdeki  sorumluluklar ağır geliyorsa yakında hafifler. Size destek olan ve üzerinizdeki yükün hafiflemesine yardımcı olacak birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Şuheda dedi ki:

    Rüyamda evin ortasında iri bı ineğin bağırsağıni canlı canlı çıkarıp yemek yapacaktik kardeşimin eşi kötü temizleyince elinden alıp tersli düzlü tuz ve sirkeyle bembeyaz yaptım ve yemeğini yaptım gerçek hayatımda hiç bağırsak temizleyen yemeğini yapan biri değilim ama

  2. beyhan dedi ki:

    Rüyamda yerlerde hayvan bağırsakları vardı heryer kan içindeydi hortumla yerdeki kanları bağırsakları bir cukura suyla temizliyordum….sabah ezanda dua edip yattıktan sonra gördüm rüyayı…..hayvanlar kesilmiş bağırsaklar yerlerde heryer kandı hortumu taktım suyla temizlerken eşim uyandırdı.

DMCA.com Protection Status