Rüyada Evin Odalarının Çoğaldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evin odalarının çoğaldığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada evin odalarının çoğalması, kolay yolu seçmeyerek zor yolu seçmek ancak sonunda çok mutlu olmak anlamına gelir. İş ya da eğitim hayatında başarması daha zor hedefler belirleyebilir ve sonucunda daha güzel şeylere sahip olabilirsiniz. Kariyeriniz için de büyük bir adım atabilirsiniz. Özellikle iş değişikliği yapacak olanlar bir süre sıkıntı çekseler de sonuç iyi olur ve kariyerlerinde eskiden sadece hayal olan şeyler artık gerçeğe dönmeye başlayabilir. Güzel bir makam mevkiye sahip olunabilir. Dökülen alın teri ve verilen emekler çok olsa da en nihayet hak edilen zenginlik ve saygınlık kazanılır. Kişi ev hayatında da ailesi tarafından takdir edilir.

Rüyada evin odalarının değiştiğini görmek, yeni bir yere taşınmak ve ev düzeninin değişmesine yorumlanır. Daha güzel ve geniş bir eve taşınabilirsiniz. İş hayatında veya eğitiminizde yaşanacak olan bir değişiklik sebebi ile de evinizi taşımanız ve farklı bir yerde düzen kurmanız gerekebilir. Uzun zamandır yaşamak istediğiniz bir yer varsa oraya gidilebilir.

Rüyada Odaları Gezmek

Evinizde neşe ve mutluluğa, ailenizde iyi geçinmeye yorumlanır. Eğer aile fertleri arasında borcu olan veya iflas eden biri varsa durumu düzelir, işsiz olanlar işe girerler. Evinizde geçim sıkıntısı son bulur ve ağzınızın tadı yerine gelir.

Rüyada Evin Odalarının Çoğaldığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, ev hayatında daha mutlu olmak ve maddi imkanların artmasına, evinize daha fazla para geçmesine yorumlanır. İşleriniz açılabilir ve daha çok para kazanıp ailenize de daha güzel imkanlar sunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ece dedi ki:

    Rüyamda 1 artı 1 olan evimi kiracılara gezdiriyorum odaların sayıca çok olduğunu kapılarının iç içe açıldığını, temiz ve güzel odalar olduğunu fark ediyorum odalara bakan kişiler çok beğeniyorlar hatta koridor gibi fakat oda büyüklüğünde olan bir alan için buraya bile koltuk yerleştirirseniz oda sayınız artar diyorum fakat nedense tutmuyorlar bu kişileri yolculadıktan sonra kitaplıkta üzerinde 134 yazan bir afiş görüyorum güya evin satılık fiyatı imiş bu miktar bu ev için az diye düşünüyorum birden bire rüyamda daha önceden de aynı evi gezdiğimi hatırlıyorum dahada ilginç olan ise uyandıktan sonrada aynı evi daha önceden de rüyamda aynı şekilde gördüğümü hatırlıyor olduğumdu. rica etsem rüyamı yorumlarmısınız teşekkür ederim

  2. Esra dedi ki:

    Rüyamda öğretmen arkadaşım ev almış onu görmeye gidiyoruz bir kaç samimi olduğumuz öğretmen arkadaşlarla.evinin müstakil olduğunu görüyorum evi geliyoruz her taraf pırıl pırıl yer döşemesi parke.evin sahibi arkadaş sınıf öğretmeni olduğu için odanın birini ana sınıfı gibi dizayn etmiş.derken evin çatı olduğunu öğreniyoruz/ öğreniyorum üst kata da çıkıyoruz.orayı da oyun alanı yapmış küçük küçük oyuncakları dizmiş biri diğerine değdiğinde oyuncaklar ahenkli bir şekilde hareket edecek.ama biz o düzeni biraz biliyoruz maalesef.derken ahırı olduğunu görüyoruz evin her şey tamam sadece inekler alınacak.yine eve ait bahçede çok güzel bir mutfak var.vel hasıl ev durmadan genişliyor ve her eklenen yeni bölümün evle ne kadar uyumlu olduğu ne kadar akıllıca düşünüldüğünü görüyorum.ve aynı zamanda evdeki kişi sayısı da artıyor.bir kişi durmadan temizlik yapmaya başlıyor.ben bir ara ona yardım ediyorum.evin fiyatını öğreniyorum 1 milyon TL imiş.bir öğretmen maaşı ile bunu nasıl alabilir diye düşünüyorum ama kendisi bekar ve 13 yıllık öğretmen,gorev yaptığı yer birçok yere göre ekonomik diye içimden geçiriyorum çünkü üç yıl ben de orada gerçekten görev yaptım.ayrica bu evi nasıl temizleyecegini ve bu kadar işe nasıl yetişeceğini düşünürken rüyadan çıkıyorum.

  3. Songül kaygusuz dedi ki:

    Rüyamda komşunun evinde bir yatakta tanımadıgım bir bayanla uyuyorum ve uzandıgım yerde bakiyorumki 5 tane odalar sıra sıalı ve büyük yatakta ıuyırken yanımda uyuyan bayan uyanıyo ve agzimin sarmisak koktugu için yanımdan ayrılıyo ve bn uyanıyorum

DMCA.com Protection Status