Rüyada Duvara İşemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvara işemek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada duvara işediğini görmek, çok yüklü borca giren biri bu rüyayı görürse üzerinden borç külfetinin kalkması anlamına gelir. Yakında maddi açıdan önemli bir rahatlama olur ve rahat nefes alınır. Eğer bir süredir kredi ödüyorsanız bitirebilirsiniz. Çevresine borcu olan kişiler de hiç kimseye borçları kalmaz, herkese borcunuzu ödeyebilirsiniz. Başka birinin borcunu ödemek zorunda olan biri ise bu durumdan kurtulur. Rüyada duvara çişini yapmak, yüzünüze kapanan kapıların açılması ve zamanında alınmadığınız bir işe girmek anlamına gelir. Bir zamanlar sizi istemeyen kişiler şimdi sizi yanlarında görmek isteyebilirler. İş hayatında başarılarınız ile adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Rüyada duvar dibine işemek, daha çok para kazanarak daha rahat geçinmek anlamına gelir. Eğer maddi külfet olan kimseler varsa artık kendi gelirlerini sağlar ve size yük olmazlar. Elinize geçen parayı rahatça değerlendirebilirsiniz. Rüyada duvara işeyen birini görmek, birine maddi detsek olmak şeklinde yorumlanır. Bu kişiye iş konusunda da yardımınız olabilir veya işe girmesine vesile olunabilir.

Rüyada Evin Duvarına İşemek

Evinizde bekar olan biri varsa evlenmesine veya işsiz olan biri varsa da işe girmesine yorumlanır. Ev içerisinde güzel haberler dolaşır ve sevinç duyulur. Yaşanan sıkıntılar ve üzüntüler son bulur. Boşanan biri ise yeniden evlenip yuvasını kurabilir.

Rüyada Duvara İşemek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, maddi olarak rahatlamak ve bazı sorumlulukların üzerinizden kalkmasına yorumlanır. İş ya da ev hayatında sizin yükünüzü hafifleten, iş paylaşımı yapan biri olabilir. Evinize maddi katkı da artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. mikayil dedi ki:

  rüyamda karanlıkta beton zemin üzerinde evin duvarına 4 5 metre ileri işediğimi gördün birden ışık yandı bi baktım annem elinde hortumla arkası dönük çiçekleri suluyordu ve uyandım

 2. Hasan dedi ki:

  Rüyam da evimizin altında mahsen mahsenden de gizli geçit vardı savaş anında bu geçiti kullanırmışlar. Amcaoğlu nu beklerken bir odada kandile benzer altın mı gümüş mü anlamadım bir gaz lambası vardı duvarda asılı alaattının sihirli lambası gibi Onu bırakıp tuvalet i gördüm bari çişimi yapayım daha da yapamam nere çıkaracak bilmiyoruz bu geçit. Bende tuvalete girdim tuvalette çok büyük küvet e benzer bit tuvaletti eskilerde burayı hem düş almak hem de tuvalet niyetine kullanırlar mış. Bu küvetin kenarında bir delik vardı bende o deliğin içine işemeye başladım sonra da uyandım.

 3. havva dedi ki:

  ruyada baska bir adam evimınn dvarina isemesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iş haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status