Rüyada Dar Bir Delikten Geçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dar bir delikten geçmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada dar bir delikten geçtiğini görmek, sabrın sonunda hak edilen saygınlık ve değeri çevresi tarafından görmek anlamına gelir. Kendi seçimlerinizde ne kadar haklı olduğunuzu başkalarına göstermek istiyorsanız bunun için verilen emek ve sabrın sonunda haklılığınız anlaşılır. İnsanlar sizi takdir edebilirler. Bir zamanlar başaramazsın veya yapamazsın denilen şeyi başarabilirsiniz. Eğer uzun zamandır üzerinizde fazladan yük ve sorumluluk varsa azalır. Rüyada çok dar bir delikten geçmeye çalışmak, sevdikleriniz ile uzun zamandır ayrı iseniz ve uzakta yaşıyorsanız yakında hasret gidermek anlamına gelir. Aile ziyaretine gidilebilir. İşi sebebi ile de ayrı olanlar memleket ziyareti yapabilirler. Eşi veya sevgilisinden uzakta yaşayanlar kavuşurlar.

Rüyada dar bir geçitten geçmek, önünüzdeki imtihanları başarı ile geçmek ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Sizi mutlu edecek insanlar hayatınıza gelir. Güzel haberler alınır ve şansınız açılır. Zoru başarıp sonunda hak edilen mutluluğa erişilir. Evinizde de neşe ve kahkahalar eksik olmaz.

Rüyada Dar Bir Delikten Geçememek

Bir zamanlar sizin için çok önemli olan bir şeyin artık o kadar da önemli olmaması anlamına gelir. Bazı hayallerinizden vazgeçebilir ve başka hedefler belirleyebilirsiniz. Şu günlerde isteklerinizde değişiklikler olabilir. Yeni yapılacak seçimler bir süre gizli tutulabilir. Başkalarının sizi onaylamamasından korkabilir, gizli kalmasını tercih edebilirsiniz.

Rüyada Dar Bir Delikten Geçmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hedeflerinizden şaşmamak ve sonucunda çok mutlu olmaya, saygınlık kazanmaya yorumlanır. Hem iş hem de eğitim hayatında önünüze koyduğunuz hedefler sizi başarıya götürebilir. Kişi doğru yolda olduğunu anlar. Sizi destekleyen birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimin ablasını görüyorum sonra dar bir delikten bir odaya giriyorum ve orada kalıyorum

 2. Ali dedi ki:

  Bende yüksek bir apartmanın en tepesindeyimve çatıya çıkmak için dar bir delik var 1 2 kezgeçtim zorla enson bida geçeceğim zaman çok kolay geçtim

 3. Huriye dedi ki:

  Rüyamda peribacalarında yım dar ve dik bir yerden geçmemizi isteyen biri var orayı geçersek gezimiz tamamlanacak ama ben oraya çıkmaya cesaret edemiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir zorluğun üstesinden gelmeye ve mesleki başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status