Rüyada Çocuğunu Küçük Yaşta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek, eğitim hayatı devam ediyorsa çok başarılı olmasına ev yakında hem iş hem de eğitim hayatından size müjdeli haberler getireceğine yorumlanır. Bir süredir uğraştığı sorunları varsa da yakıda kurtulur . Çocuğunuzun getireceği haberler ile birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Bir süre önce yaşadığı başarısızlık varsa bu başarısızlığı da telafi edebilir.

Rüyada oğlunun küçüklüğünü görmek, eşiniz ile aranızın daha iyi olmasına ve eve hayatında huzura yorumlanır. Eski günlerdeki gibi mutlu mesut geçim olunur. Eğer eşinizle anlaşamadığınız uzlaşamadığınız konular varsa da sonunda ikiniz de bir kararda uzlaşabilirsiniz. Rüyada kızının küçüklüğünü görmek, bazı yorumcular tarafından da ev hayatında neşe ve berekete yorumlanır Evinizde işsiz olan biri varsa iş bulabilir. Aynı zamanda kızınız da okulunda eğitiminde oldukça başarılı olabilir ve önündeki sınavlarından geçer.

Rüyada Çocuğunu Küçük Yaşta Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve evinize müjdeli haberler geleceğine yorumlanır. Aile fertleri arasında birlik beraberlik olur. Hem çocuklarınız hem de eşiniz ile daha mutlu olabilir, onlardan gelen haberlere çok sevinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. asiye pınar dedi ki:

  ruyada 17 yasında olan kendi oğlumu küçük görmek nasıl yorumlanır.

 2. asiye pınar dedi ki:

  ruyada büyük olan kendi oğlumu küçük görmek nasıl yorumlanır.

 3. Hatice dedi ki:

  Rüyamda 4 yaşındaki kızımın Bebek olduğunu gördüm

 4. Hülya dedi ki:

  Annem rüyamı görmüş rüyasında benim küçüklügümü görmüş kaybolmuş rüyamda sonra bulunuyormuşum beni görünce aglamaya başlamış öyle kalkmış

 5. Havva dedi ki:

  Rüyamda evdeki koltuk birden alevleniyor koltugun yanında oglum büyük ama onu 5 yaş gibi görüyorum annemden su getir koltuk yanıyo diye yardım istiyorum sonra su ile koltugu söndürüyorum.koltugumun rengi hardal yastıklarının bir kısmı yanmış gördüm

 6. Suzan idil dedi ki:

  Es Selamun Aleykum yorum yapan hocam.Gördüğumuz ruyalar hayira vesile olsun inşaAllahu Rahman.Size çok teşekkür ederim.Sağlikli ve mutlu kalın inşaAllah Amin.Allaha emanet !

 7. Gülçin yazıcıoğlu dedi ki:

  Oğlum 12 yaşında 8 yıl önce eşimle ayrıldık. Rüyamda oğlum2- 3 yaşlarında arabada onu kucağıma alıp emziriyorum. Evimize gidiyoruz eşim yanımda evde yaptırıyorum oğlumu yatağa eşimde yanıma yatıyor ve beni öpüyor diyor beni affet eskisi gibi olalım.. Diyorum bu çocuk kocamadı ne ara gene bebek oldu öyle uyanıyorum

DMCA.com Protection Status