Rüyada Çocuğa Çişini Yaptırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğa çişini yaptırmak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada çocuğa çişini yaptırmak, elinizden çıkan toplu para varsa bu paranın elinize geri geleceğine yorumlanır. Sizi dolandıran ya da maddi zarara uğratan her kim varsa bu kişiden paranızı geri alabilirsiniz. Mahkemesi olup da tazminat davası açanlar tazminatlarını alabilirler. Parasal olarak yaşanan sıkıntılar geride kalır ve maddi endişeler son bulur. Uzun zaman önce yapılan bir hata sebebi ile yaşanan maddi kayıplar da geri gelir. Eğer yakın çevrenizde yüklü borç verdiğiniz ancak bir türlü zamanında ödemeyen bir insan varsa geç de olsa size olan borcunu geri öder. Rüyada küçük çocuğa çiş yaptırmak, aynı zamanda evinizde rahat geçime yorumlanır ve elinize bol para geçer. İşsiz olanlar işe girerler ve evlerine daha iyi bakarlar.

Rüyada erkek çocuğa çişini yaptırmak, bekar olanlar için hayırlı bir talip haberine gelir ve nikah masasına oturulur. Eğer evliyseniz de yeni bir mal mülke sahip olabilirsiniz. Rüyada erkek çocuğa çişini yaptırmak, dert ve üzüntülerin bitmesine yorumlanır. Dedikodulardan uzak bir haya sürülür. Size iftira atmaya kalkan kişiler emeline ulaşamazlar.

Rüyada Bebeğe Çiş Yaptırmak

Evinizde rahat geçime ve hayırlı haberlerin gelmesine yorumlanır. Bir türlü işe giremeyenler yeni bir işe girebilirler. Ailede işsiz olan başka biri varsa da o kişi işe girer. Evinizde geçim derdi ve sıkıntılar son bulur. Uzun zamandır kara kara düşündüğünüz bir konuda artık içiniz rahat eder.

Rüyada Çocuğa Çişini Yaptırmak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, haramdan uzak durmaya ve helal kazanca rızka yorumlanır. Hem evinizde hem de işinizde neşeniz yerine gelir. Çok huzurlu ve mutlu günler yaşanır. Bekar olanlar ise evlenerek bolluk ve bereket dolu bir hayat sürerler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status