Rüyada Civa Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada civa toplamak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada civa toplamak, çevrenize yaptığınız iyiliklerin karşılığını görmeye yorumlanır. İş veya eğitim hayatında zamanında yaptığınız yardımlar iyilikler gelecek günlerde karşınıza çıkabilir. Bir zamanlar sizin destek verdiğiniz insanlar şimdi size karşılıksız iyilikte bulunarak destek verebilirler. Sosyal çevrenizde dostlarınız çoğalabilir.

Rüyada civa döküldüğünü görmek, rahat ve zengin bir hayat sürmeye yorumlanır. Çekilen vefalar sona erer ve şimdi emeklerin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. İşine yatırım yapanlar karşılığını almaya başlar. Birkaç yerden gelir sağlanabilir, ek gelirler olabilir.

Rüyada Civa Görmek

Mesleğinizde yükselmeye ve parmakla gösterilmeye yorumlanır. Yakında yeni başlanacak bir plan proje size şan şöhret getirebilir. İş hayatında adınızdan başarıyla söz eden kişiler olabilir ve mesleğinizde ün yapmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Civa Toplamak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile uyum içerisinde olmaya ve iyilik görmeye yorumlanır. Sevdikleriniz güvendiğiniz insanlar sizi ayrı yolda bırakmazlar. Hatta ummadığınız kişilerden de iyilikler görebilirsiniz, vefakar dostlar kazanılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status