Rüyada Çirkin Denmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada çirkin denmesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada çirkin denmesi, zamanında sizi beğenmeyen ve kalbinizi kıran inanların şimdi peşinizde koşacaklarına yorumlanır. Bir zamanlar hoşlandığınız biri şimdi sizden hoşlanmaya başlayabilir. Eskiden sizi çirkin bulan kişiler de şimdi hayranlık ile bakabilirler. Hiç ummadığınız insanlar peşinizde koşabilir ve sizinle tanışmak dost olmak isteyebilirler. Aynı zamanda maddi olarak da sizi küçümseyen kişiler varsa yakında bu insanların daha iyi maddi şartlar elinize geçebilir ve roller değişebilir. Rüyada kendine çirkin denmesi, bekar olan birinin yakında aşık olmasına da yorumlanır. Karşınıza çıkan kişiye aşık olabilirsiniz ve sürpriz bir aşk başlayabilir.

Rüyada sana çirkin denmesi, ayrılık yaşayanlar için yakında eski sevgilinin ya da eski eşin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Sizi kaybeden ve istemeyen bir insan ilerleyen günlerde yeniden sizi geri kazanmak isteyebilir. Sizi kaybettikten sonra biri değerinizi anlar ve sonunda pişman olduğunu görürsünüz. Karşınıza geçerek sizden özür dileyebilir.

Rüyada Çirkin Denmesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, çevrenizden övgü dolu sözler işitmeye ve kendinize güvenin artmasına yorumlanır. Sizinle tanışmak ve görüşmek isteyenler olabilir. Sizden güzle bir elektrik alıp da görüşmek ve sık sık konuşmak isteyen insanlar da olabilir. Çevrenizdeki bazı insanların gözünde yücelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Filiz Seçilmiş dedi ki:

  Rüyada siyah saten üzerine kırmızı yatak örtüsü olan yatağın üzerinde olduğumu gördüm.

 2. Hamza Balcıoğlu dedi ki:

  Rüyamda üç kişi yola çıktık gittiğimiz yerde bir çocuk bana çirkin dedi

 3. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda bi kadın bana yüzümün cirkinlestiginin söylemesi ve benim çok üzülmem

  1. Neslihan dedi ki:

   Evet

DMCA.com Protection Status