Rüyada Çirkin Denmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada çirkin denmesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada çirkin denmesi, zamanında sizi beğenmeyen ve kalbinizi kıran inanların şimdi peşinizde koşacaklarına yorumlanır. Bir zamanlar hoşlandığınız biri şimdi sizden hoşlanmaya başlayabilir. Eskiden sizi çirkin bulan kişiler de şimdi hayranlık ile bakabilirler. Hiç ummadığınız insanlar peşinizde koşabilir ve sizinle tanışmak dost olmak isteyebilirler. Aynı zamanda maddi olarak da sizi küçümseyen kişiler varsa yakında bu insanların daha iyi maddi şartlar elinize geçebilir ve roller değişebilir. Rüyada kendine çirkin denmesi, bekar olan birinin yakında aşık olmasına da yorumlanır. Karşınıza çıkan kişiye aşık olabilirsiniz ve sürpriz bir aşk başlayabilir.

Rüyada sana çirkin denmesi, ayrılık yaşayanlar için yakında eski sevgilinin ya da eski eşin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Sizi kaybeden ve istemeyen bir insan ilerleyen günlerde yeniden sizi geri kazanmak isteyebilir. Sizi kaybettikten sonra biri değerinizi anlar ve sonunda pişman olduğunu görürsünüz. Karşınıza geçerek sizden özür dileyebilir.

Rüyada Çirkin Denmesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, çevrenizden övgü dolu sözler işitmeye ve kendinize güvenin artmasına yorumlanır. Sizinle tanışmak ve görüşmek isteyenler olabilir. Sizden güzle bir elektrik alıp da görüşmek ve sık sık konuşmak isteyen insanlar da olabilir. Çevrenizdeki bazı insanların gözünde yücelebilirsiniz.

Ruya tabir

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Unknown person dedi ki:

  Rüyamda eski en yakın arkadaşımın bir balosu gibi biryerdeydim baya büyük lüks bi mekandı e orda da birsürü güzel kadınlar vardı. Hepsi birbirinden ayrı elbiseler birbirinden güzel yüzlere sahipti. Mekana girdik eski en yakın arkadaşım biryere gitti bende oturarak onu bekliyordum. Yanıma bir kadın yaklaştı çok güzeldi bana şöyle diyip gitti “güzel olduğunu sanmıyorsundur herhalde.” Şaşırdım bi o kadar üzüldüm de sonra yan tarafta ayna vardı ona baktım kırılmış yüz ifademin aynaya yansımasını görünce kendimi sevdiğim ve görünüşümü sevdiğim düşüncesini kaybettim.

 2. biri. dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim ve arkadaşı yanyanaydı, ve yanlarında hiç tanımadıkları halde şuan sevdiğim çocuk vardı. Ve bu arada eski sevgilimle hiç buluşmadık ve yüzyüze konuşmadık. ve bir anda eski sevgilimin arkadaşı bana çok çirkinsin vb şeyler demeye başladı ve bu arkadaşı önceden bir arkadaşıma benim çirkin olduğumu söyleyen çocuktu yani benim çirkin olduğumu gerçekten düşünüyordu ama şuan nasıl düşünüyor bilmiyorum. ve orda bunu söyleyince eski sevgilim ile sevdiğim çocuk bana küçümseyici bakışlar atmaya başladı. Sanki eski sevgilim beni şimdi görünce gerçekten çirkinmiş bunla çıktığıma inanamıyorum dedirten bir bakışı vardı. Ve rüyada olduğum halde sanki gerçekten ordaymışım gibi hissediyordum ve moralim bozulmuştu boş boş yüzlerine bakıyordum moralimin bozuk olduğunu belli eden bakışlarla. gerçeği mi yansıtıyor yoksa başka bir şeyi mi anlatmaya çalışıyor, umarım gerçeği anlatmıyordur🥺

 3. Fatma dedi ki:

  Rüyamda kayipederim kocama karının apış arasına baktın mı temiz mi , saçları bakımlı mi vücudu temiz mi diyordu kocam yanıma gelip saçlarımı tarayıp vücuduma kokular sürüyordu

 4. Filiz Seçilmiş dedi ki:

  Rüyada siyah saten üzerine kırmızı yatak örtüsü olan yatağın üzerinde olduğumu gördüm.

 5. Hamza Balcıoğlu dedi ki:

  Rüyamda üç kişi yola çıktık gittiğimiz yerde bir çocuk bana çirkin dedi

 6. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda bi kadın bana yüzümün cirkinlestiginin söylemesi ve benim çok üzülmem

  1. Neslihan dedi ki:

   Evet

DMCA.com Protection Status