Rüyada Çenenin Yarılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada çenenin yarılması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada çenenin yarıldığını görmek, çevrenizde hep uyardığınız ve hata yapmaması için uğraş verdiğiniz bir insan varsa yine de kendi bildiğini okuyarak sizin sözünüzü dinlemeyeceği anlamına gelir. Bir arkadaşınız veya aile ferdinizi hata yapmaması için uyardığınız halde bilerek bir hataya düşebilir. Kötü niyetli bir insana karşı da sevdiklerinizi uyarabilirsiniz. Maddi veya manevi zarara uğramasını istemediğiniz bir dostunuz yine de bu hataya düşebilir. Ailenizde de sizi dinlemeyen kişiler varsa bazı şeyleri yaşayarak ve bazı hatalara düşerek gerçekleri görür ve tecrübe kazanırlar. Sonunda size hak verirler.

Rüyada çenenin kesildiğini görmek, büyük endişe ve kuruntuların bitmesine yorumlanır. Sürekli başkalarını düşünüyor iseniz artık kendinizi ve kendi mutluluğunuzu da gözetme zamanı gelir. Bundan sonra kendi istekleriniz önceliklerinizin başında gelir. Bazı insanlar tarafından kırılmak da buna sebep olabilir. İşitilen ağır sözler neticesinde artık kendi hayalleriniz ağır basar.

Rüyada Çenenin Yarılması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kendinize haksızlık yaptığınız konularda artık kendinize öncelik vermek anlamına gelir. Sevdiklerinizi koruyup kollarken ve onları mutlu etmeye çalışırken kendi elinizden kaçan fırsatlar varsa bu fırsatları elinize yeniden geçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status