Rüyada Büyü Malzemeleri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyü malzemeleri görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada büyü malzemeleri görmek, kendi plan projelerinizin dışında gelişen şeyler yüzünden mağdur olmak anlamına gelir. İş hayatında bir aksilik ile karşılaşabilirsiniz. Yeni iş kuracak olan kişiler umduklarından daha fazla sermayeye ihtiyaç duyabilirler. Daha çok borca girilebilir veya birikintileriniz eriyebilir. Özellikle de yapılan yatırımlar ve alınan riskler zarara uğranabilir. Hiç hesaba katılmayan sorunlar çıkar, masraflar oluşur. Evdeki hesap çarşıya uymaz ve masraflara yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada büyü kağıdı görmek, kıskanç hilebaz insanlara yorumlanır. Sizin her işinize müdahale ederek bozmak isteyen ve çekemeyen birileri olabilir. Şu günlerde bazı planlarınızı başkalarından gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilerden bir şeyler gizlemeniz daha hayırlı olabilir. Eğer ortak iş yapılıyorsa bu ortaklıklarda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Rüyada Büyü Malzemeleri Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sizi hayal kırklığına uğratacak kişilere yorumlanır. Bazı insanların sizi kandırması veya kendi çıkarı için kullanmasına şahit olunabilir. Güvendiğiniz bazı insanlara niye güvendim diye kendinize kızabilirsiniz. Maddi olarak da kayıplar yaşanabilir, biri tarafından dolandırılabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İlknur dedi ki:

    Rabbim hayirlara cevirsin inşallah.ruyamda gelinimiz ve annesinin bana büyü Yaptiklari malzemeleri gördüm.3tane tahta kaşık vardı.tahta kaşığın üzerinde gelinizmizin annesinin ismi yazıyordu diğerlerinde ne yazıyordu hatırlamıyorum.ayrica bir sürü kağıt parcasi.ve üzerlerinde benim konuşmalarimdan cümleler vardı.bitanesinde tanıdığımız erkek bı adamin ismi yazıyordu.ama soyadı yanlış yazılıydı.sadece noktalı yazılmıştı.fakat o noktalı yazılan kelimede şuanda bizim tam olmasada problem yaşadığımız bir ırk kelimesi oluyordu.birde babam kelimesi geçiyordu cumlede

DMCA.com Protection Status