Rüyada Birisinin Seni Yıkadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birisinin seni yıkadığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada birisinin seni yıkadığını görmek, sevdiklerinizden iyilik görmeye ve hiç kimse ile küs kalmamaya yorumlanır. Size karşı ön yargılı olan birileri varsa bu ön yargılar kırılır ve güvenleri artar. Hakkınızda yanlış düşündüğünü kabul eden birileri olabilir. Bir zamanlar rakip olduğunuz kişiler de şimdi dostunuz olabilirler. Son günlerde sosyal çevrenizde daha çok sevilir sayılır ve güzel haberler alırsınız. İşsiz olan biri arkadaşlarının vesilesi ile bir işe girebilirler. Biriktirdiğiniz güzel dostluklar karşınıza çıkar.

Rüyada bir erkeğin seni yıkaması, bir erkek ile konuşup dertleşmek ve tavsiye almak anlamına gelir. Zamanında sizinle benzer sıkıntılar yaşamış bir erke ile konuşup ondan gelen öğütler sayesinde dert sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. İşe girmek isteyenler bir erkeğin vesilesi ile işe girebilirler. Rüyada bir kadının seni yıkaması, bir kadınla dertleşmek ve size büyük bir iyiliğinin dokunacağına yorumlanır. Zor durumda olduğunuz bir konuda size yardım eli uzatabilir. Kendi tecrübelerini anlatabilir ve tavsiyelerde bulunabilir.

Rüyada Eşinin Seni Yıkadığını Görmek

Eşinizin iş hayatında zor süreci atlatmasına ve birlikte dert ve sıkıntılarını çözmeye yorumlanır. Sizinle konuşup dertleşebilir. Sizin veya onun hayatındaki sıkıntılar geride kalır. Birlik olup el ele vererek daha mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Birisinin Seni Yıkadığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, yaşantınızda güzel gelişmelerin olacağına ve bunun ailenize yuvanıza da en iyi şekilde yansıyacağına yorumlanır. İş veya eğitim hayatındaki müjdeli gelişmeler ailenizi çok mutlu edebilir. Sevdiklerinizin desteği ile zoru başarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Seda dedi ki:

  Ruyada tanımadığım bir kadın beni kitapa bakarak yıkıyor sayfa sayfa bakarak beni yıkıyor bunun anlamı nedir ben hacamat yaptırıyorum sanıyorum o beni yıkıyor Bi sayfaya bakarak

 2. Emine Koç karacalı dedi ki:

  Rüyada iki erkek bakır Kazan da su ile yıkadılar beni ayıp hiç bir şey olmadı görmedim ve asker elbisesi giydim

 3. Narmin dedi ki:

  Rüyada küs olduğum akraba evində başqasi tarafinda yikandiğimi gördüm

 4. Fatma Çelebioğlu dedi ki:

  Rüyamda içimden cin çıktığını ve karşıdan bana baktığını gördüm korkarak uyandım.

 5. Necmiye dedi ki:

  Merhaba rüyamda kızım beni yıkıyordu ama çok su döküyordu üst üste su döküyordu nefes almama bile müsaade etmeden anlamını çok merak ediyoruz

 6. Ali kocak dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bı bayan arkadaşım beni yıkadı ve ben onu gecenin geç saatinde eve bırakmaya gittim giderken gaspa uğradım tam bicaklanacakken uyandim

DMCA.com Protection Status