Rüyada Birinin Sana Seslendiğini Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin sana seslendiğini duymak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada birinin sana seslendiğini duymak, uzun zamandır istediğiniz ve hayallerini kurduğunuz bir şeye en yakın zamanda sahip olmak anlamına gelir. Bu bir makam mevki de olabilir ya da bir eşya da olabilir. Ancak bir süredir hayali kurulan şey gerçek olur. Eğer bir yerden haber bekliyorsanız da bu haber tez vakitte size ulaşır. Mülakat veya başvuru sonuçlarını bekleyen kişiler gelen haber ile birlikte çok mutlu olurlar. Rüyada biri tarafından çağrılmak, adınızdan başarı ve güzel sözler ile bahsettirmek şeklinde yorumlanır. İş ya da eğitim yaşantısında sizin adınızdan şu günlerde hem övgü hem de güzle sözler ile bahsedilebilir. Emekleriniz başarıya dönüşür ve size inanıp güvenen insanlardan tebrik alabilirsiniz.

Rüyada kendi adını duymak, yüzünüzde tebessüme sebep olacak haberler almak anlamına gelir. Sizi mutlu edeceği kadar bu haber ailenizi de mutlu eder. Evi olan kişiler çocuk sahibi olacaklarını öğrenebilirler. Gelen sürpriz haberler hem mutluluk hem de şaşkınlığa sebep olur. Rüyada kendi ismini duymak, aynı zamanda şan şöhret sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Birinin Seslenmesi İle Uyanmak

Kalıcı işler başarmak ve kendinizi ön palan çıkarmak, toplum önünde saygınlık kazanmak anlamına gelir. İş hayatında parlak bir döneme girilebilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. Sanat ile uğraşan biri daha çok hayrana sahip olabilir. Sizi takip edip takdir eden insanlar artar.

Rüyada Birinin Sana Seslendiğini Duymak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, birinden güzel sözler işitmek ve gururlandırmak anlamına gelir. Anne babanız ve sevdikleriniz sizi takdir edebilirler. Eğer bir süredir uğraş verdiğiniz bir şey varsa nihayetinde başarı elde edilir ve ailenizin de gurur kaynağı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

10 Yorum

 1. metin
 2. metin
 3. Xman
  • admin
 4. Merve
  • admin
 5. Gamze
  • admin
 6. Recep okan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status