Rüyada Birinin Sana Seslendiğini Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin sana seslendiğini duymak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada birinin sana seslendiğini duymak, uzun zamandır istediğiniz ve hayallerini kurduğunuz bir şeye en yakın zamanda sahip olmak anlamına gelir. Bu bir makam mevki de olabilir ya da bir eşya da olabilir. Ancak bir süredir hayali kurulan şey gerçek olur. Eğer bir yerden haber bekliyorsanız da bu haber tez vakitte size ulaşır. Mülakat veya başvuru sonuçlarını bekleyen kişiler gelen haber ile birlikte çok mutlu olurlar. Rüyada biri tarafından çağrılmak, adınızdan başarı ve güzel sözler ile bahsettirmek şeklinde yorumlanır. İş ya da eğitim yaşantısında sizin adınızdan şu günlerde hem övgü hem de güzle sözler ile bahsedilebilir. Emekleriniz başarıya dönüşür ve size inanıp güvenen insanlardan tebrik alabilirsiniz.

Rüyada kendi adını duymak, yüzünüzde tebessüme sebep olacak haberler almak anlamına gelir. Sizi mutlu edeceği kadar bu haber ailenizi de mutlu eder. Evi olan kişiler çocuk sahibi olacaklarını öğrenebilirler. Gelen sürpriz haberler hem mutluluk hem de şaşkınlığa sebep olur. Rüyada kendi ismini duymak, aynı zamanda şan şöhret sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Birinin Seslenmesi İle Uyanmak

Kalıcı işler başarmak ve kendinizi ön palan çıkarmak, toplum önünde saygınlık kazanmak anlamına gelir. İş hayatında parlak bir döneme girilebilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. Sanat ile uğraşan biri daha çok hayrana sahip olabilir. Sizi takip edip takdir eden insanlar artar.

Rüyada Birinin Sana Seslendiğini Duymak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, birinden güzel sözler işitmek ve gururlandırmak anlamına gelir. Anne babanız ve sevdikleriniz sizi takdir edebilirler. Eğer bir süredir uğraş verdiğiniz bir şey varsa nihayetinde başarı elde edilir ve ailenizin de gurur kaynağı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Fatma dedi ki:

  Bu sabah bir erkek sesi adimla seslenerek, uyandim.cok fazla korkmustum uyandigimda. Kimse yoktu odada. Ama resmen yani basimda biri adimla seslenmist. Bunu nasil olabiliyor ? Bir bilginiz var mi acaba jada bir anlami?

 2. Zehra dedi ki:

  Bir anlığına annem ismimi çağırdı ve ben aniden diksinerek uyandım

  1. Hediye dedi ki:

   Ruyamdan bir anligina yatak odasina gittim. Orda bir adam vardi ve aynaya veya etrafa bakiyodu battaniyeyi ustume cektim sonra gozumu acip battaniyeyi indirdigimde bir kadin kapali simsiyah giyinmis ve az onceki adamda onunla beraber oturuyodu sonra ikiside bana bakti ben orda ne oldugunu anlayip ciglik attim onlar da bana guldu uyanmaya calistim ve bana ismimle seslendiler. Sonra hemen uyandim

 3. Bahriye dedi ki:

  Ruyamda yeni ölen bir akrabamızın evimizin 4.katinda ben otururken bahriye abla eviniz burasimi diye beni birkaç kez seslendi.22 yaşların ve yanında 2 arkadaşı daha vardı onların yüzünü görmedim ama akrabamızın yüzü hiç ölmemiş gibi canlı idi .eviniz burasimi diye sordu

 4. Hande dedi ki:

  Rüyamda bir kız çocuğu duy beni kaçma gel gibi Şeyler söyledi ne analama geliyor acaba

 5. Buket dedi ki:

  Rüyamda birisinin Buket dediğini yani ismimle seslendiğini duydum sıçrayarak uyandım sabah ilk kez böyle oluyor merak ettim.

 6. Nurhayat şahin dedi ki:

  Rüyamda annem beni çağırdı ismimle annem yaşıyor

 7. Çağrıı bil dedi ki:

  Ama Kızı daha önce ayarlamaya çalişti ama olmadı bende cidden seviyorum onu

 8. Çağrıı bil dedi ki:

  Rüyamda bana kız ayarlayacak kız arkadaşım ben bisikletle geçerken bana ayarlayacağı koz ile konuşurken beni geçerken fark etti ve ona gösterirmiş gibi isminle hitap etti ve rüya bitti.

 9. Jsjsjsj dedi ki:

  Bana bugün rüyamda bir erkek sesi adımı korkunç bir şekilde söyledi bende sonra uyandım bu ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun..

 10. metin dedi ki:

  rüyada biri bana ismimle seslendi.sıçrayıp uyandım ve sabah ezanı okunmaya başladı

 11. metin dedi ki:

  merhaba.rüyamda birinin bana isimle seslendiğini duydum yataktan sıçrayıp uyandım ardından sabah ezanı okunmaya başladı

 12. Xman dedi ki:

  Ruyamda, birinin bana ismimle seslendigini duydum, ve seslenen kisinin kisa bir sure once vefat eden arkadasim oldugunu hissettim. Sizce bu Ruya me anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin haber yollamasına yorumlanır.

 13. Merve dedi ki:

  Ben rüyamda arkadaşlarım ile çocuk parkına gitmiştim urada oynuyoduk ve birisi bana seslenmeye başladı baya seslendi 5kere filen ondan sonra uyanmıştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızdan iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 14. Gamze dedi ki:

  Benim nişanlım hapis ve ruyamda bırden bana ismimle seslendiğini duydum uyandım ama farklı bı ruya goruyordum marketteydım kardelen varya kardesın dıyordu bı teyze kardelen kım dıyordum bende hatırlamıyormusun dıyordu benım kardesım yok dıyordum anlamıyordu benı kı benım kardelen dıye konusmadıgım bırı var kardesım yok o sırada sesını duydum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen görmek isteyen birinden haber gelmesine yorumlanır.

 15. Recep okan dedi ki:

  Rüyada oğlum beni sesini duydum bana bende yatıyorum yatmak istiyorum.
  O sesle uyandim kalbim sıkıştı nefes almaktan zorlandım bir süre nefes alamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz biri ile özlem gidermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status