Rüyada Birinin Evini Kirli Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin evini kirli görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada birinin evini kirli görmek, aile içerisinde küslük ya da anlaşmazlık varsa sizin sayenizde herkesin barışmasına ve ailevi sorunların başka kimse öğrenmeden çözülmesine yorumlanır. Aile fertleri arasında küs olan iki kişinin barışmasına vesile olabilirsiniz. Eğer size dargın olan kişiler varsa da barış sağlanır. Aile içi sorunlar biter ve herkes bir konuda uzlaşır. Eğer ev huzurunu kaçırmaya çalışan kimseler varsa da emellerine ulaşamazlar. Sizin ailenizle aranızı açmaya çalışan insanlar varsa niyetleri anlaşılır. Rüyada birinin evini pis görmek, ev içinde borcu olan kişilerin borçlarını teker teker kapatacaklarına ve evinizdeki giderleri rahat karşılamaya yorumlanır. Ev geçindirenler ailesine daha çok katkıda bulunabilirler.

Rüyada başkasının evinin dağınık olduğunu görmek, evli olanların eşleri ile aralarındaki sorunların çözülmesine ve aranızı bozan insanların artık uzak durmasına yorumlanır. Eşiniz ile aranıza giren her kim varsa artık aradan çekilir. Sevdiklerinizin size karşı tutumları olumlu yönde değişir ve size karşı yaptıkları haksızlıklardan pişman olabilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Evini Kirli Görmek

Üzerinizdeki talihsizlik ve şanssızlığın ortadan kalkmasına yorumlanır. Yaşanan talihsiz olayların ardından her şey düzelir ve aile içi saadet artar. Aileniz ile daha rahat geçim olur ve bir arada mutlu mesut geçim sağlanır.

Rüyada Birinin Evini Kirli Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, uzun zamandır devam eden kötü olayların geride kalmasına ve mutsuzluğun bitmesine yorumlanır. Sizi huzursuz eden ve keyfinizi kaçıran insanlarla aranıza mesafe koyabilir, ev huzurun sağlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Teyzem beni rüyasında görmüş evim pis çok yağlıymış annem temizliğe gelmiş bana demiş ki teyzem annen babanla uğraşıyor bide senlemi uğraşacak sen böyle değildin ne oldu sana demiş

 2. Yüksel dedi ki:

  Rüyada amcaların ev cok pıs dagınık ve kirli.rahmetli babaannem onlarda sonra babam ve annem babaannemle görüsmek istiyorlar ama baba annem elini vermiyor bu arada biz ve yengemler bir yıldır konusmuyoruz

 3. Vt dedi ki:

  Dargin oldumu arkadaşım evin misafirliğe gitmiştim ve evi çok pişti çöplük gibi . Tiksindim hemen çıktım evinde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iy haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status