Rüyada Birini Kefene Sarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birini kefene sarmak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada birini kefene sarmak, derdi kederi olan birine yardımcı olmaya ve zor günlerinde yanında bulunmaya yorumlanır. Maddi manevi kötü günler geçiren bir yakınınız desteğiniz ile kısa sürede atlatır. Eğer sırları olan biri varsa da size güvenip anlatabilir ve sadece size güvenip de yardım isteyebilir.

Rüyada canlı birini kefene sarmak, küs olduğunuz birinin gelip sizden özür dilemesine ve hakkınızı helal etmenizi istemesine yorumlanır. Eğer hakkınızı yiye ve size çok zararı dokunan biri varsa ilerleyen günlerde kendini affettirmeye çalışabilir. Yaptığı hataları kabul eder.

Rüyada Ölmüş Birini Kefene Sarmak

İşlerinizin düzelmesine ve zor günleri atlatmaya yorumlanır. Sizi yalnız veya zor durumda bırakan kişiler de hatalarını telafi ederler. Başka biri yüzünden yaşanan mağduriyet uzun sürmez ve her şey düzelir.

Rüyada Birini Kefene Sarmak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile bir arada olmak ve hiç ayrılmamak demektir. Aile fertlerine duyulan özlem sona erer. Aileniz yeniden bir çatı altında olur ve ailevi problemleri birlik olup atlatabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Damla dedi ki:

    Tek başımayım 4 tane bebeği kefene sarıyorum ama yüzlerini gördüm ben sarmadan öncr canlılardı ananaem arıyo kefene sardığin bebekleri as diyo ve ben asıyorum onları sonra hepsi teker teker aşagı düşüyolar

DMCA.com Protection Status