Rüyada Bir Erkeğin Seni Ellemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir erkeğin seni ellemesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada bir erkeğin seni ellemesi, çevrenizdeki insanlardan daha da güçlenmek ve otorite sahibi olmaya yorumlanır. Sizi eleştiren ve üzen insanlar çok pişman olabilirler. Hatta zamanında ağır sözler sarf eden ve moralinizi bozan insanlar da yüzünüze bakmakta utanabilirler. Size karşı yapılan haksızlıklar ve hataların ardından değeriniz anlaşılır. Geç de olsa sizin değerinizi fark eden insanlardan haber gelebilir. ummadık anda gelen haberlere çok şaşırabilirsiniz. Rüyada bir erkeğin kadını ellemesi, aynı zamanda bir erkekten üstün hale gelmeye yorumlanır. Zamanında rakibiniz olan veya sizi dibe çekmek isteyen bir erkeğe karşı üstünlük sağlanabilir.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin seni ellemesi, sizden ayrılan birinin çok pişman olacağına ve peşinizde koşacağına yorumlanır. Ancak siz istemediğiniz halde ısrar ile görüşmek isteyen biri de rahatsız edebilir. Rüyada tanımadığın bir erkeğin seni ellemesi, özel hayatınızda her türlü iftira ve eleştiriden uzak durmaya, dedikoduların bitmesine yorumlanır. Sizin hakkınızda olur olmaz laflar eden insanlar çok utanabilirler.

Rüyada Bir Erkeğin Sana Dokunması

Bir erkek ile fikir ayrılığı yaşamaya yorumlanır. Sizi kıskanan veya yükselmenizi istemeyen bir erkek olabilir. Size söylediği sözler veya hal hareketleri ile canınız sıkabilir. Daha da hırslanıp kendinizi azminizi ispat edebilirsiniz. Sizi hor görenler şimdi aynı duruma düşerler.

Rüyada Bir Erkeğin Seni Ellemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kendi başınıza her şeyin üstesinden gelmeye ve kimseye muhtaç kalmamaya yorumlanır. Sizi üzen ve ağır laflar eden kişiler bu söyledikleri lafların altında kalırlar. Size karşı sarf ettikleri laflardan çok pişman olup utanabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sema dedi ki:

  Ruyamda tanidik bir erkek boynuma dokunmustu ve saclarimi kenara atiyorduk birlikte

 2. Elif dedi ki:

  Rüyamda arabada arka koltukta eşimle oturuyoruz.Önde oturan kaynım kapıyı açıyor eşim de açıyor ama eşime yapışmış bir vaziyette kopamıyorlar sonra ayrılıp yere düşüyor uzanmış üstü başı toprak içerisinde ,Eşim de dışarı çıkıyor.Şöför kaynım ise başını dizlerim açık şekilde başını koyuyor eşim nerde diyorum kestane almaya gitti diyor.Sınra bir müzik açıyor aşk şarkısı cd mi radyo mu diye bakıyorum bana ithafen mi özellikle mi açmış .Cevap yazarsanız çok sevinirim

 3. Ceryeda dedi ki:

  Okuldaydim ve muzik dersine girecektik. Arkamda da benim sevdigim erkek var ve oda beni seviyor onunla gulusiyoruz ve o ben onume baktik tan sonra popoma ( gotume) cimdikliyor = eliyor. Sonrada ben utandim ve ayni anda hosuma gidiyordu. Sinrada sinifa girmeden devamca gulusiyoruz. Bukadar ruya nin anlmi nedir?

 4. Erva dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir erkeğin kıyafetleri üstünde bı şekilde kalçama penisini dayadığını gördüm ve bundan çok zevk alıyordum anlamı nedir bu rüyanın?

 5. Aysel dedi ki:

  Selam ben ruyamda kardeşim benim makata parmak sokuyor ve vaginamı elliyordu, başlarda bana da keyf veriyordu sonra utandım ayağa kalkdım.. şimdide bu ruyanı gördüyüm için çok utanıyorum🤦🏻‍♀️ bu ruyanın anlamı ne ola bilir lütfen söyleye bilir misiniz?

DMCA.com Protection Status