Rüyada Bir Erkeğin Sana Gülümsemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir erkeğin sana gülmesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada bir erkeğin sana güldüğünü görmek, yüzünüze karşı yalan söylenen birini öğrenmeye yorumlanır. Bir zamanlar size söylenen yalanlar veya gizlenen susulan her ne varsa ortaya çıkar. Gerçekleri tez vakitte öğrenebilirsiniz. Bir erkeğe karşı güveniniz sarsılabilir. Bu kişi iş ya da eğitim hayatından biri olabilir. Bazı konularda sizi kandırdığını öğrenebilirsiniz. Rüyada tanıdık bir erkeğin sana gülümsemesi, dertleşmeye ve bu kişinin size içini dökmesine yorumlanır. Kendi sorunlarını anlatabilir ve sizden yardım isteyebilir. Ya da size karşı bir haksızlığı olduysa af dileyebilir. Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana gülümsemesi, çalışma hayatında yeteneklerinizi ve hırsınızı görüp inanan birine yorumlanır. yakında iş hayatında bir erkek ile bağlantı kurulabilir, işleriniz açılabilir.

Rüyada tebessüm eden erkek görmek, çıkar sahibi bir erkeğe işaret eder ve kendi çıkarları için sizi kullanmaya yönlendirmeye kalkabilir. İş hayatında bir erkek ile ortak iş yapmadan önce emin olun. Ortaklıklarda karşı tarafın başka çıkarları da olabilir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Gülümsemesi

Sevdiğiniz veya uzun zamandan beri hoşlandığınız erkek ile daha asık görüşmek ve birbirinizi daha iyi tanımaya yorumlanır. Gelecek günlerde ortak bir noktada buluşabilir, ortak hobileriniz vesilesi ile daha sık görüşebilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Sana Gülümsemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, bir erkeğin daha önce bilmediğiniz yönlerini öğrenmek ve sizden gizlediği iyi ya da kötü bir şey varsa öğrenip şaşırmak anlamına gelir. Yakında bir erkek size içini dökebilir, dertlerini paylaşabilir, uzun sohbetler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mesude dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım bir evdeyim toplu kadınlar arasında bana hiç tanımadığım çok güzel gulumseyen bir erkek ve benim elimden tutup beni bir sokak arasına götürüp orada bir büyük baş hayvan kestirdigini gösteriyor bunun anlamı nedir teşekkürler

 2. Yezda dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda sevdiğim adamın kapısının önüne gidip oturuyordum. Evinin kapısı açıktı sarı renk görüyordum içeriyi. Evinde temizlik yapıyordu. Sonra ben ayağa kalkıyordum ve bizim ortak bir arkadaşımız kapının önüne geliyordu. Ben o arkadaşa ve sevdiğim adama bakıp tebessüm ediyordum, gülerken dişimdeki pırlanta parlıyordu. Ortak arkadaşımız olan kadın benim tebessüm ederken ışık saçan pırlantama orta parmağını koyup parlaklığı söndürüyordu. Sevdiğim adam bana bakıp tebessüm ediyordu. Bende arkamı dönüp gidiyordum sonrasında.

  1. Gülnar dedi ki:

   Cevap verirsen

 3. Çinare dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyamda nişanlımla erkek arkadaşı yüzünden tartişdigimi ve nişanlımın benden ayrılmasını görüyorum. Nişanlıma erkek arkadaşının yanında senin dostun aramıza giriyor, onun yüzünden benle vakit geçirmiyosun soyluyorum.Nihayetinde nişanlım beni erkek arkadaşı yüzünden terk ediyor. Bende ardınca koşarak yüzüyü ona geri veriyorum. Daha sonra evde çamaşır makinesini çalıştırmak istiyorum, lakin yeni olduğundan nasil kullanmak olduğunu bilmiyorum. Amma yinede ben makineyi çalıştırıyorum, birden makineden su taşıyor ben bunu nasıl durduracağamı bilmiyorum. Sonra ise bir şekilde bir düğmeye basarak durduruyorum. Bu esnada baldizimla akrabasının benden konuştuğunu duyuyorum. Akrabasi benim gelecekde iş yapamamakda ireli geri konuşuyor. Baldızım bununla alakadar bir şey söylemiyor. Rica etsem bunun manasını bana söyleye bilirmisiniz?

 4. Derya dedi ki:

  Oturduğum evin eğilip sonrada yıkıldığını çöktüğünü gördüm eskiden konuştuğum bir erkek de orda ve bana bakaraktan güldügünü görmek ne anlam taşır

 5. Leyla dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda ben hoşlandigim kişiye gülümsüyorum ve onu tebrik ediyorum

 6. ipek dedi ki:

  Ruyamda yuruyordum tanimadigim bir kadin bana gulumsedi sonra bi erkek bende onlara gulumsedim gectim yanlarindan

 7. ipek tös dedi ki:

  Ruyamda arkadasimin evine gittim asansorle ciktim sonra kustum merdivenden assa indim sirrimda canta cantayi sakladim bulmaya calisiyordum birileride valizle yolculuk yapmaya telefonumu buldum cantayi ararken uyandim

 8. Melike dedi ki:

  Rüyamda bir kedi tedavi merkezi derdim ablama ait 3 kedi hasta olmuş onları goturmusuz orda yemek yenen yere girip yemek alırken Bi akrabamizin yıllardır görmediğim oğullarını gördüm büyük olan sürekli bana bakıyor ve benden hoşlandığını belli ediyordu. Bende ona bakmaya başladım yanıma gelip kur yapıyordu şaşırmamak bende ona bakıp gülümsemeye başladım kardeside bana yakınlık göstermeye çalışıyordu ama ben büyük olan ile ilgileniyorum. Büyük kalanlarda yemekler vardı yemek alıp masaya oturduk arkadaşımla o büyük olan erkek karşımda bana bakıyor gülümsüyor. Çok etkilendim hasta kediler le ablm ilgileniyor bende yardım ediyorum .sonra ablamın evine geçiyoruz kocaman kapıları olan odalara girip bakıyorum Bi odada mâsa üzerinde dizilmiş iç çamaşırları var ablama soruyorum arkadaşımın diyor küçük kardeşim dolapları acıyor elbiseler alıp banada veriyor kendide deniyor .Ben bir yandan da o bana kur yapan erkeği düşünüyorum.

 9. Emine dedi ki:

  Benden hoşlanan çocuk rüyama girdi ve benim yüzüm asik bana dediki sen bana niye trip atıyon dedi dedimki durduk yere tripmi atılır dedim ona baktım bana bakarak güldü

 10. Berfin dedi ki:

  Ruyamda sevdigim çocuk ben bir isle mesguldum oda bana bakip gulumsedi bende saskin saskin bakiyordum

 11. Mine dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkeği gördüm ama ayrıldık onu çok seviyorum birtürlü çıkmıyor aklımdan ama hiç bu şekilde görmedim bitane yeni ölüyor çok karmaşık bir rüyaydı bazılarınıda hatırlamıyorum denizin içine gömüyorduk sevdğim adamın yenini sonra gülümsüyordu bana

 12. Alper ergul dedi ki:

  Rüyamda fazla samimi olmadığım fakat tanıdığım birisi bana bakarak gülümsüyor siritiyor

 13. şahlo dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda tanıdığım bir erkeğe eski evimizdeki kendi odamda bazi seyler anlatiyormuşum endiyelenmişim O endişelenme olmaz öyle şeyler deye bana gülemseyormuş gözlari gülüyor sonra baktım yerde oturuyor elimi uzatmışım tutib yerden kalkmış sonra dönüp bir şeyler yapdim bir baktım uyuya kalmış üstünü örtüp odani kapatıp çıkıyormuşum

DMCA.com Protection Status