Rüyada Bir Erkeğin Sana Gülümsemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir erkeğin sana gülmesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada bir erkeğin sana güldüğünü görmek, yüzünüze karşı yalan söylenen birini öğrenmeye yorumlanır. Bir zamanlar size söylenen yalanlar veya gizlenen susulan her ne varsa ortaya çıkar. Gerçekleri tez vakitte öğrenebilirsiniz. Bir erkeğe karşı güveniniz sarsılabilir. Bu kişi iş ya da eğitim hayatından biri olabilir. Bazı konularda sizi kandırdığını öğrenebilirsiniz. Rüyada tanıdık bir erkeğin sana gülümsemesi, dertleşmeye ve bu kişinin size içini dökmesine yorumlanır. Kendi sorunlarını anlatabilir ve sizden yardım isteyebilir. Ya da size karşı bir haksızlığı olduysa af dileyebilir. Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana gülümsemesi, çalışma hayatında yeteneklerinizi ve hırsınızı görüp inanan birine yorumlanır. yakında iş hayatında bir erkek ile bağlantı kurulabilir, işleriniz açılabilir.

Rüyada tebessüm eden erkek görmek, çıkar sahibi bir erkeğe işaret eder ve kendi çıkarları için sizi kullanmaya yönlendirmeye kalkabilir. İş hayatında bir erkek ile ortak iş yapmadan önce emin olun. Ortaklıklarda karşı tarafın başka çıkarları da olabilir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Gülümsemesi

Sevdiğiniz veya uzun zamandan beri hoşlandığınız erkek ile daha asık görüşmek ve birbirinizi daha iyi tanımaya yorumlanır. Gelecek günlerde ortak bir noktada buluşabilir, ortak hobileriniz vesilesi ile daha sık görüşebilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Sana Gülümsemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, bir erkeğin daha önce bilmediğiniz yönlerini öğrenmek ve sizden gizlediği iyi ya da kötü bir şey varsa öğrenip şaşırmak anlamına gelir. Yakında bir erkek size içini dökebilir, dertlerini paylaşabilir, uzun sohbetler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Emine dedi ki:

  Benden hoşlanan çocuk rüyama girdi ve benim yüzüm asik bana dediki sen bana niye trip atıyon dedi dedimki durduk yere tripmi atılır dedim ona baktım bana bakarak güldü

 2. Berfin dedi ki:

  Ruyamda sevdigim çocuk ben bir isle mesguldum oda bana bakip gulumsedi bende saskin saskin bakiyordum

 3. Mine dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkeği gördüm ama ayrıldık onu çok seviyorum birtürlü çıkmıyor aklımdan ama hiç bu şekilde görmedim bitane yeni ölüyor çok karmaşık bir rüyaydı bazılarınıda hatırlamıyorum denizin içine gömüyorduk sevdğim adamın yenini sonra gülümsüyordu bana

 4. Alper ergul dedi ki:

  Rüyamda fazla samimi olmadığım fakat tanıdığım birisi bana bakarak gülümsüyor siritiyor

 5. şahlo dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda tanıdığım bir erkeğe eski evimizdeki kendi odamda bazi seyler anlatiyormuşum endiyelenmişim O endişelenme olmaz öyle şeyler deye bana gülemseyormuş gözlari gülüyor sonra baktım yerde oturuyor elimi uzatmışım tutib yerden kalkmış sonra dönüp bir şeyler yapdim bir baktım uyuya kalmış üstünü örtüp odani kapatıp çıkıyormuşum

DMCA.com Protection Status