Rüyada Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beşik görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Beşik Rüyası Açıklaması – Bir beşik satın almak veya bir rüyada beşikte oturmak, bereket, zarafet, kazanç ve rahatlık demektir. Rüyadaki beşik aynı zamanda genç bir kadının üvey oğlunu veya üvey çocuğunu temsil eder.

Erkekler için rüyadaki beşik, üzüntü, sıkıntı veya küçük ve kısıtlayıcı bir mesken anlamına gelir. Evlenmemiş bir adama gelince, rüyada beşik görmek onun evleneceği anlamına gelir.

Bir kadına gelince, bir rüyada beşik görmek, çocuk doğuracağı anlamına gelir ve bu, sıkıntı, gerginlik, ağlama ve üzüntü anlamına gelebilir.

Bir rüyada beşik aynı zamanda şarkı söylemeyi, eğlence kulübünü, tartışmayı veya anlaşmazlığı temsil eder. Rüyadaki beşik aynı zamanda sıkıntılardan arınmayı temsil eder.

Rüyada beşik sallamak, bekar olan birinin yakında evlilik için istekli olmasına ve kısmetin çıkmasına yorumlanır.

Rüyada tahta beşik görmek, yeni bir gelire ve ev hayatında rahata ermeye yorumlanır. Maddi olarak ailenize desteğiniz artabilir.

Rüyada boş beşik görmek, yarım kalan bir ilişkinin devam etmesine yorumlanır. Eski sevgili ya da eski eş ile barışmak olasıdır.

Rüyada pembe beşik görmek, kız çocuğunu simgeler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. çiğdem dedi ki:

    Rüyamda boş beyaz tahtadan beşik gördüm. Aynı odanın türlerinde iki siyah akrep vardi. Akreplerin görüp yatağımda kalktığımda akreplerin biri avuç içindeydi. Babam akrep elimden atıyor. İğnesi olduğunu düşündüğüm yerden çekmeye çalıştığımda ise anahtar cikti.

DMCA.com Protection Status