Rüyada Bayramlaşmak El Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bayramlaşmak el öpmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada bayramlaşıp el öpmek, hane içerisinde hayırlı bir olaya ve akrabalarınız ile bir araya gelmeye yorumlanır. Eş dost akraba ile özlem gidereceğiniz bir davet olabilir. Düğün dernek gibi çeşitli vesileleri ile sevdikleriniz ile hasret giderebilirsiniz. Memleketinden uzakta yaşamını sürdüren kişiler ilerleyen günlerde hayırlı bir haber ile birlikte memleketlerine geri dönebilirler. Anne babasından uzakta yaşayan kişiler de anne babalarının evine gidip onlarla zaman geçirirler ve özlemler biter.

Rüyada bayramda el öpmek, aile büyükleri yollarınızı gözlüyor olabilir ve yakında size haber gönderebilirler. Eğer küs olduğunuz insanlar varsa bu insanlar ile görüşüp aranızdaki buzlar erir. Küs olduğunuz kişiler zeytin dalı uzatarak sizinle barışmak isteyebilirler. Eğer eşinizin ailesi ile küs iseniz aranız düzelebilir. Anlaşamadığınız bir konuda sonunda anlaşmaya varabilirsiniz.

Rüyada Bayramlaşmak El Öpmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, iyi güzel bir amele ve barış içerisinde olmaya yorumlanır. Sizi sevip sayan ve sizi özleyen kişiler olabilir. Hayırlı bir olay vesilesi ile bir araya gelebilirsiniz. Yakınlarınızdan evlilik ya da bebek müjdesi de gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatma çarboga dedi ki:

    Rüyada bayramda kalabalık da el öpüyorum baba gelince öpemeden uyandım yaırdır inşaallah

DMCA.com Protection Status