Rüyada Arabanın Yan Yatması Ne Anlama Gelir?

Rüyada arabanın yan yatması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada arabanın yan yatması, sizi mağdur eden ve yarı yolda bırakan insanlar varsa yakında onlardan çok daha iyi bir konuma erişmek anlamına gelir. Zamanında başkası biri yüzünden hayallerinden vazgeçen biri de yakında hayallerine kavuşabilir. Örneğin başkası yüzünden ertelenen plan projeleriniz varsa bunlar için yeniden kolları sıvayabilir ve geç de olsa isteklerinize erişebilirsiniz. Aslında hiçbir şey için geç olmadığının farkına varılır. Er ya da geç kendi istek ve arzularınız için çabalayarak kendi mutluluğunuz için mücadele edebilirsiniz.

Rüyada arabanın yan devrilmesi, çekilen dert ve cefadan sonra refaha erişmek anlamına gelir. Sizi üzen ve sürekli uğraşan insanlar varsa aranıza mesafe girebilir. Evinizde huzur kaçıran kişiler vara bu insanlar da başka bir yere taşınabilirler ve onlardan uzakta hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Rüyada Arabanın Yan Yatması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, yaşantınızda hayırlı değişiklikler olmasına ve kendi değerini kıymetini anlamaya yorumlanır. Sizi kızdıran ve verdiği sözü tutmayan insanlar olabilir ancak bu sayede kendi değerinizi anlayarak kendiniz için hayırlı şeyler yapabilirsiniz. Başkalarını mutlu etmeye çabalayan kişiler artık kendileri de mutlu olurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İlknur dedi ki:

    Rüyamda, kapımın önünde ki benim ve bir başkasının arabasını yan yatmış şekilde gördüm ve neden diye sorduğumda rüzgar var uçmasın diye cevap verildi.
    Ben netten araştırdım ama bir de sizden duymak isterim yorumu teşekkürler.

  2. Leman dedi ki:

    Ruyada oğlum Ben ve başka biride vardı önde otururken oğlum u şeklinde dönmüş araba yan yattı kaza yaptık derken annemin evinin duvarına dayandı eyvah derken arabanın kapı cami yok oldu bi canlılık bi parlaklık camın olduğu yerden çiķtık oğlum biraz çocuk lük yüzü vardı ben dönerken böyle oluyom dedi olsun sana birşey demedim dedim annem gil oldu onları dikilirken yani konuşurken arkamızı döndük araba yanıyor yanıyor derken saniye sürdü yanması kağıt gibi araba inceldi araba nasıl olsa kaskosu var diyoruz

DMCA.com Protection Status