Rüyada Akne Sivilce Görmek

Rüyada akne veya sivilce gibi cilt sorunları görmek, benlik saygısı ve benliğinizle ilgili konularla ilgilidir. Rüyanda sivilce çıktığını görmek, özel hayatınızda ve ilişkilerde garip veya yersiz davranışlar içerisinde olduğunuzu gösterir. Başkalarının sana nasıl baktığı konusunda endişeleniyorsun. Kim olduğunuz hakkında emin olmadığınız bir dönemden geçebilir, benliğiniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özgüveniniz düşük olabilir. Nasıl göründüğün konusunda güvensiz hissediyorsun. Belki de yeni bir iş pozisyonuna ya da yeni bir okula kayıt gibi durumlar ile birlikte, genel durumdan rahatsız hissedebilirsiniz. Yeni bir ortama girmekten de çekinmeniz olasıdır.

Rüyada başkasında akne problemleri görmek, başkalarının sorunlarına odaklanıyor veya fark ediyor olacaksınız. Birinden hoşlanmamak için hata veya nedenler bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Dış görünüşlere aşırı önem veriyor olabilirsiniz. Rüyada kendinizi genç ve sivilceli görürseniz, naif duyguların ortaya çıkmasını ve duygusal olmayı anlatır. Bu rüya eski zamanların bir yansıması olabilir. Geçmişte yaşanan bazı anılar aklınıza gelebilir, bazı insanları ve durumları özleyebilirsiniz. Geçmişe karşı bir özlem söz konusu olabilir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilcelerinizi sıkmak ya da patlatmak, hayal kırıklığına uğratmak, olumsuz duygularınızı ifade etmeniz ve açık sözlü olmanız gerektiğini gösterir. Garip duygularınızı kabul etmeye başlıyorsunuz ve kendinizin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilceyi patlattığın zaman, hayal kırıklıklarını ve duygusal acıyı işaret eder. Belki de, kendinizi ve başkalarına nasıl baktığınızı kabul etmeniz sizi rahatsız edebilir.

Rüyada Büyük Sivilce Görmek

Sergilediğiniz hataya çok fazla kafayı taktığınızı gösterir. Memnun olmadığınız ve sevmediğiniz şeyler olabilir, bir şeyi sevmezsiniz. Akne veya sivilce rüyada gerçekten acı veriyorsa, bazı gerçeklerin sizi duygusal olarak üzdüğünü öne sürmektedir. Belki de kim olduğunuzu kabul etmeyi ve verilen durumdan en iyi şekilde yararlanmayı öğrenmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status