Rüyada Ahtapottan Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ahtapottan kaçmak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ahtapottan kaçtığını görmek, çevrenizdeki insanlardan bazı şeyleri gizleme kararı almaya yorumlanır. Bazı insanlara ne söyleseniz hemen başkalarına yetiştiriyor olabilirler ve bu durumdan çok rahatsız olabilirsiniz. Sadece o kişiye paylaştığınız bir şeyi gidip de başkasına anlatması sebebi ile aranız açılabilir veya güveniniz kırılabilir. Aynı şekilde iş ortamında da bazı insanlar ile aranızda soğuk rüzgarlar esmeye başlayabilir ve her şeyi söylemek yerine bazı şeyleri gizli tutmak sizin hayrınıza olur. Gizli ilişki yürüten kişiler çevrelerinden uzun bir süre gizler. Bu ilişkinin bazı insanlar tarafından öğrenilmemesi önemli olabilir.

Rüyada ahtapottan korkmak, kendi korkularınızın boşuna olduğunun farkına varmak ve büyük sorumluluklar altına girmek anlamına gelir. Yapamam dediğiniz şeyleri aslında çok da iyi yaptığınız fark edebilirsiniz. İçinizdeki azim ve güç ortaya çıkar. Birden fazla görev üstlenebilir ve zorlar sizi yıldırmaz. İş hayatında da kişi kendi işini kurup büyük bir risk alabilir.

Rüyada Ahtapottan Kaçmak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hiç ummadık bir yerden şansın yüzünüze gülmesine ve bunu herkesten gizlemeye yorumlanır. Çok güzle bir gelişme olabilir, ancak nazar değmemesi ve eleştirilmemek için bir süreliğine her şey kesinleşene kadar insanlardan gizlemek kararı alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Bsycn dedi ki:

    Rüyada tavukların yanına gittim kümesten çıkınca küçük top boyutlarında siyah kırmızı benekli bir ahtapot gördüm benden kaçtı 2 kere zıpladı . Ben korktum.en son yanından geçip ilerledim.bu seferde kuru ot yığınımdan gri renkli bir yılan çıktı ben korkarak onunda geçtim . Kaçtım eve gittim.

  2. Deniz dedi ki:

    Rüyada bir gölette dişleri ağzının dışına taşan çengel disli bir balık gördüm çengel disli bu balık bizi( rüyada 4 kişiydik ) yakalamaya çalışıyordu sonrada ahtapota dönüşüyordu suyun içinden de çıkıp duvarların içinde gizlenerek bizi yakalamaya calisiyordu bu baligin yüzdüğü göletteki bilim insanları bu baligi geniyle oynayıp kendi yarattıklarını söylüyordu , tesisteki robotu devreye sokup o ahtapota dönüşen baligi yakalamak istiyordu robotta lazer ışığı atıyordu lazer ışıkları bir insana gelirse kesiyordu duvara yapışarak lazer ışıkları bize gelmesin diye kaçtık .

  3. Muhammed Mücahit çiftci dedi ki:

    Rüyamda büyük ve uzun kolları olan bir ahtapot evimin kapısında kapıyı zorlayarak iceri girmeye çalışıyor kapının kenarlarından kollarını iceri uzatıyor bende iceri girmesini engellemek için ugrasiyorum ve kollarından bir tanesini kesiyorum aynı rüyayı uzun aralıklarla görüyorum

DMCA.com Protection Status