Kahve Falında Roma Rakamı Görmek

Falda roma rakamı görmek, önümüzdeki günlerde sevdiğiniz bir insan ile yollarınızı ayıracağınız anlamına gelir. Bu kişi ile mecburi sebeplerden dolayı ayrı düşebilirsiniz. Ya da aranızda geçecek bazı problemlerden sonra o kişi ile bir daha görüşmeme kararı alabilirsiniz. Bu kişiyi hayatınızdan çıkarma konusunda çok kararlı olacaksınız. Artık bazı şeyler canınıza tak edebilir.

Kahve falında roma rakamı görmek, bazen de boşanma olarak yorumlanır. Eğer falına bakılan kişi evli ise, eşi ile arasındaki sorunlar artık işin içinden çıkılmaz bir hal alacak demektir. Mesela aldatma konusu gündeme gelebilir ve eşler arası güven problemi nedeni ile yolları ayırmak isteyebilirler. Ya da sevgilinizden ayrılmak isteyebilirsiniz. Ancak ayrılmak, bu kişiyi hayatından çıkarmak isteyen taraf sizler olacaksınız.

Kahve fincanında roma rakamı çıkması, sayının kaç olduğuna bağlıdır. Buna göre rakamın anlamına da kahve falı sözlüğümüzden bakarak yorumunu öğrenebilirsiniz. Ya da yanında yer alan şekiller ile birlikte farklı manalara gelebilir.

Kahve tabağında roma rakamının anlamı, hane içerisinde ayrılık, söz atma ya da boşanma gibi tatsız olayların gündeme gelmesi demektir. Bu tatsız haberler canınızı fazlası ile sıkacak. Hatta bir anda da gelişebilir ve duyacağınız bu üzücü haber sonrası şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Kahve falında roma rakamı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status