Kahve Falında R Harfi Görmek

Falda r harfi görmek, yeni tanışacağınız insanın habercisidir ve bu kişi sizin hayatınıza renk katacak biri olur. İsminde R harfi olan bir insan ile çok iyi anlaşabilir, bu kişi ile sık sık vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. İsminin baş harfinde de bu harf olabilir. Bu kadın ya da erkek sizi anlayan ve benzer sıkıntıları olan biri olup, sizinle dert ortağı olur. Birlikte keyifli zaman geçirebilir, bu kişiden çok şey öğrenebilirsiniz.

Kahve falında “R” harfi görmek, henüz tanımadığınız ve de isminde r harfi olan biri ile tanışarak uzun sohbetler etmeye yorumlanır. Tabi bekar olan kişiler için de hayatının aşkını bulmak demektir. Bu insan sizin hayatınıza neşe getirir. Size çok önem veren bir insan olabilir ve evlilik yolunda mutlu bir ilişkiye başlanabilir.

Kahve Falında Büyük R Harfi Görmek

Çok önemli bir insan ile tanışmak ve bu kişinin siz pek çok şey katması anlamına gelir. Gelecek günlerde iş hayatında ya da eğitim hayatında size yol gösterecek ya de örnek olacak bir insan ile tanışabilirsiniz.

Kahve Falında Küçük R Harfi Görmek

Uzun süredir görmediğini biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz. İsminde R harfi olan biri sizinle yeniden görüşmek ve konuşmak isteyebilir. Önemli bir konuda size fikir de danışabilir ve eski dostluklar devam eder.

Kahve Falında Ters R Harfi Görmek

Küs olduğunu biri ile barışmak anlamına gelir ve bu kişi gelip sizden özür dileyebilir. Sizi üzen biri varsa bu kişi gelip af diler. Eski sevgiliniz de sizinle ayrıldığı için pişmanlık duyabilir ve size özlem duyabilir.

Kahve tabağında r harfinin anlamı, hane içerisinden isminde r harfi olan biri varsa bu kişi ile bir konu hakkında görüşmek, ondan fikir alıp vermeye yorumlanır. Bu kişi ilerleyen günlerde evinize gelebilir.

Kahve falında r harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status