Kahve Falında Polis Görmek

Falda polis görmek, haksız kazançtan uzak durmak ve helal para kazanmak anlamına gelir. Elinize geçen paranın bereketi artacak. Ancak bazı ortak işler yüzünden canınız sıkılabilir. Özellikle iş ortaklarınız ile birlikte bir takım problemler olabilir. Bazı konularda uzlaşmakta zorluk yaşanabilir. Maddi ya da manevi yönden bazı sıkıntılar olabilir. Fakat bunları kolay atlatacaksınız. Eğer kendi içinizdeki gücü keşfederseniz, bu iş hayatınıza da yansıyacak. Yalnız ortak işler yapmaktan bir süre daha uzak durmanızda fayda var. Tek başına yapacağınız işlerde ileriye dönük daha garanti sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kahve falında polis görmek, bazı yorumcular tarafından çok fazla sorumluluk sahibi olduğunuza yorumlanır. Hem maddi, hem de manevi yönden sorumluluklarınızın artması sizi daraltabilir ve bir çıkış yolu aramaya başlayabilirsiniz. Özellikle maddi yönden çok fazla sorumluluğun olması, sizi yıldırabilir. Bu nedenle yeni kazanç kapıları aramaya başlayabilirsiniz. Ancak iş hayatında hayırlı gelişmeler olabilir. Kolay yoldan para kazanmaktan bilhassa uzak durun. Yoksa bu gelen para sizin için pek de hayırlı olmayacak. Kendinizi her anlamda kollamanız gerekiyor. Çünkü yaptığınız her işte gözü olan ve bir açığınızı bekleyen fesat ve kötü niyetli insanlar olabilir.

Kahve fincanında polis sembolünün çıkması, kanun dışı işlerden uzak durmanız yönünde bir uyarı anlamı da taşır. Ahlak dışı ya da yasak işlere bulaşmamaya dikkat edin. Hileden uzak durun. Yoksa bu yanlışlar en kısa sürede ortaya çıkacak. Her hamlenizde dikkatli olmalısınız. Sabrı elden bırakmamaya özen gösterin.

Kahve tabağında polisin anlamı, rakiplerin ağır yenilgiye uğraması, özellikle iş hayatında rekabet içerisinde olduğunuz insanların varlığına işaret eder. Bu insanlar sizin yolunuza taş koymak istese de, yine de işleriniz rast gidecek.

Kahve falında polis ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status