Kahve Falında Pinokyo Görmek

Falda pinokyo görmek, bir arkadaşınızın size doğru konuşmadığı ve arkanızdan yalan yanlış şeyler anlattığına yorumlanır. Bu kişi size ikiyüzlü oynuyor. Size yalan bazı şeyler söyleyerek kandırabilir. Ya da bir konuda aklınızı çelmeye çalışabilir. Bu gibi insanlara karşı dikkatli olmalı, dostlarınızı çok iyi seçmelisiniz. Yoksa dost dediğiniz insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Kahve falında pinokyo görmek, hataların farkına varmak ve sonrasında kendini düzeltmek anlamına gelir. Falına bakılan kişi bir konuda tövbe edebilir. Geçmişte yaptığınız hatalar ya da söylediğiniz yalanlar yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz. Tüm bu hatalarınızın farkına vardığınız takdirde, bazı şeyleri düzeltme şansı yakalayacaksınız. Eğer bir insana mahcup iseniz, o kişinin gönlünü almanızda fayda var. Haksız olduğunuzu kabul etmeli ve bu kişiye yaptığınız hatanın farkına vardığını açıklamalısınız. Bu sayede iç huzurunuzu artırabileceksiniz.

Kahve fincanında pinokyo sembolünün anlamı, bazen de güzel bir hayat sürmek, iyi niyetli insanlar ile karşılaşmak olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi insanlara karşı fazla ön yargılı olabilir. Ancak bazı insanlar konusunda yanıldığınızı anlayacaksınız. Aslında sizin iyiliğiniz ve sizi korumak için bazı önlemler alabilirler ve yalan söylemek zorunda kalabilir. Yakın zamanda dostlarınız ve sevdiğiniz insan ile aranızda yanlış anlaşılma olmamasına bilhassa dikkat edin. Çünkü sizin iyiliğiniz için yapılan bir şeyi yanlış anlayabilirsiniz.

Kahve tabağında pinokyonun anlamı, hane içerisinde yalanları ile sizi ve diğer akrabaları kandıran bir insanı simgeler. Bu kişi hane içerisindeki huzuru bozmak için ortaya bir takım yalanlar atabilir. Hanede bu yüzden soğuk rüzgarlar esebilir.

Kahve falında pinokyo ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status