Kahve Falında Perde Görmek

Falda perde görmek, sizi kandırmaya çalışacak bir insana yorumlanır. Bu kişi ilk başta size çok güven veren ve ona çok güvendiğiniz bir insan olabilir. Ancak hiç ummadığınız bir anda sizi sırtınızdan vurabilir. Sizin çok üzüleceğiniz bir şey yapabilir. İlişkisi olan kişiler için aldatılmak anlamına gelir. Yeni ilişkiye başlayan ya da yeni dostluk kuran kişiler aldatıldıklarını ve karşı tarafından yalancı olduğunu öğrenebilirler. Bu kişi size yalan sözler söyleyerek gözünüzü boyamış olabilir. Ancak gerçekler tez zamanda gün yüzüne çıkar ve siz de mağdur olmaktan kurtulmuş olursunuz. Arkanızdan iş çevirmeye çalışan kişiler bunda başarılı olamazlar.

Kahve falında perde görmek, aynı zamanda çalışma hayatındaki arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar olabileceğine yorumlanır. Ev hayatına dair bir şeyler paylaşmamaya dikkat edin. Çünkü gidip başkalarına anlatabilirler, iş ortamında sizin dedikodunuzun yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kahve Falında Tül Perde Görmek

Evinize pek de anlaşamadığınız bir insanın geleceğine ve de huzurunuzu kaçıracağına yorumlanır. Bu kişi ev hayatınızda sizi kıskanan ve çekemeyen biri olabilir. Ev hayatınızda huzurunuzu kaçıracak sözler söyleyebilir ya da davranışlarda bulunabilir. Uzak akrabalarınıza karşı da dikkatli olun. Özellikle veli olan kişiler eşlerinin ailesinden yana zor günler geçirebilirler. Eşiniz ile aranıza soğukluk sokmaya çalışan birileri olabilir.

Kahve tabağında perdenin anlamı, çok güvendiğiniz bir insanın sizi zor durumda bırakacağına yorumlanır. Bu kişi size ve ailenize verdiği sözleri tutmayabilir. İlk başta sizi beklenti içerisine sokup daha sonrasında sizi ailenize karşı mahcup edebilir. Evlenmek isteyenler de acele etmemeliler. Karşı tarafı ve ailesini daha yakından tanımanızda fayda var.

Kahve falında perde ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status