Kahve Falında Pencere Görmek

Falda pencere görmek, hasta olan biri varsa iyileşerek sağlık ve sıhhate erişmesine yorumlanır. Kötü alışkanlıkları olan kişiler için bunlardan vazgeçerler. Ancak sağlık problemlerini bir süredir erteliyorsanız, ertelememeniz yönünde de bir uyarı anlamı taşır. Gelen bir hastalık haberinden sonra da hayırlı bir haber gelebilir. Bu kişiyi ziyarete gidebilirsiniz. İyileştiği haberi de gelebilir. İlk başta yaşanan endişeler kısa süre içinde son bulur. Kişi derdine derman bulur.

Kahve falında pencere görmek, aynı zamanda yeni bir şans elde etmek ve kaçırılan fırsatların tekrar yakalanması anlamına gelir. Bir süredir pişmanlık duyduğunuz bir konuda yeniden bir fırsat elde etmek sizi mutlu edebilir. Psikolojik olarak da önemli bir rahatlama sağlanır. Size stres veren bir unsur hayatınızdan yok olur.

Kahve Falında Pencereden Bakan Kadın Görmek

Bir kadından gelecek olan müjdeli habere çok sevinmek anlamına gelir. Bu kadın uzun süredir görmediğiniz biri olabilir. Size müjdeli haberler getirebilir ve evinize ziyarete gelebilir. Akrabalarınızdan da bir kadın hayırlı bir haber getirmek için evinize gelebilir.

Kahve Falında İki Tane Pencere Görmek

İki yerden birden kısmetin açılacağını müjdeler. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler için çok hayırlıdır. Tez zamanda şansınız açılır ve gelen haberlere şaşırabilirsiniz. Bekar olan kişiler için kendilerine talip olan birileri haber gönderebilir. Gönlü boş olanlar evlenecekleri kişi ile tanışırlar.

Kahve tabağında pencerenin anlamı, hane içerisinde hasta olan biri varsa iyileşmesine ve bu kişi adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Bu kişiyi ilerleyen günlerde ziyaret edebilirsiniz ve şifasını bulabilir. Aile büyüklerinden biri de sizin yolunuzu gözlüyor olabilir.

Kahve falında pencere ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status