Kahve Falında Parmak Görmek

Falda parmak görmek, sizi bir konuda uyaran bir insan olabilir. Bu kişi sizi bir hata yapmamanız konusunda da uyarabilir. Hane içerisinden biri sizin iyiliğinizi düşünerek sizinle önemli bir konuda hakkında uyarabilir. Aynı zamanda mal mülk yatırımı yapmak isteyenler için de bir süre daha beklemelerinin çok daha hayırlı olacağına yorumlanır. Yoksa daha sonrasında pişmanlık duyulabilir. Yapılan masraf ağır gelebilir ya da zarar edebilirsiniz. Bu sebeple parasal harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dair dikkatli olmanızda yarar vardır.

Kahve falında parmak görmek, aynı zamanda kötü niyetli bir insanın maskesinin düşmesine yorumlanır. Bu kişinin kötü niyetini anlayacaksınız. Kahve falında tek parmak görmek, aynı zamanda yalnız kalmak ve aileden beklenen desteği görmemeye yorumlanır.

Kahve Falında Baş Parmak Görmek

Hayatınızda her şeyin düzene girmeye başlaması a ve sıkıntıları aşmaya başlamaya yorumlanır. Bir süredir size sıkıntı veren işi ve kişiler de buna son verirler ya da hayatınızdan uzaklaşırlar. Sıkıntılar tez zamanda çözülür.

Kahve Falında 3 Parmak Görmek

Üç yerden birden gelen habere çok şaşırmak anlamına gelir. Bunlar çok nasipli haberler olabilirler. İşsiz olan kişiler için iş hayatlarında müjdeli haberler gelebilir. Çalışma hayatından yeni iş olanakları da çıkabilir.

Kahve Falında İşaret Parmağı Görmek

Herkesin takdirini kazanacak bir iş yapmak ve insanların size özenmesine yorumlanır. Başarıl olduğunuz bir alanda sizi örnek alan ve adeta parmak ile gösteren birileri olabilir. Eğitim hayatında da başarıyı simgeler.

Kahve Falında Ayak Parmağı Görmek

Bir süredir gitmediğiniz bir yere gitmek anlamına gelir. Kırgın olduğunuz için görüşmediğiniz kişiler varsa da yakında yeniden görüşmeye ve gelip gitmeye başlayabilirsiniz. Bunlar aile içerisinden de birileri olabilir.

Kahve Falında Orta Parmak Görmek

Gün geçtikçe çok daha başarılı olmaya ve başarılarınızı katlamaya yorumlanır. Eğer yeni bir iş başvurusu yapıldıysa güzel bir haber gelir. Ya da eğitim hayatı devam edenler sınavlarında başarılı sonuçlar alırlar.

Kahve Falında Parmak İzi Görmek

Uzun süredir özlem çekilen birine yorumlanır. Bu kişiden gelecek günlerde çok güzel bir haber gelebilir ve sevinebilirsiniz. Hatta yeniden görüşmeye başlanabilir. Ayrıldığınız sevgiliniz de arayıp sizinle barışmak isteyebilir.

Kahve Falında Parmak Basmak

Önemli bir karar vermek ve seçimlerinizin arkasında duracağınıza yorumlanır. Sizi eleştiren ya da işlerinize karışan insanlar olabilir. Ancak sizin yapılan tercihlerde haklı olduğunuz ortaya çıkar.

Kahve Falında Parmak Emen Bebek Görmek

Hane içerisinden bebek müjdesi almaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Eğer falına bakılan kişi evli ise ve çocuk istiyorsa, tez zamanda hayırlı olaylar olur. Haneye bir bebek gelebilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Kahve Falında Parmak Arası Terlik Görmek

Tatil planı yapanlar için bu planlarında hiç bir aksilik çıkmamasına ve sonunda hayal ettikleri tatile çıkacaklarına, deniz kenarında bir yere gideceklerine yorumlanır. Yakında bir tatil planı da yapılabilir.

Kahve tabağında parmağın anlamı, hane içerisinde destek ve dayanışma içerisinde olmaya yorumlanır. Küs olanlar barışır ve birbirinize kol kanat gerebilirsiniz. Ailenizden de beklenen destek gelir. Sizi yalnız bırakmazlar.

Kahve falında parmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status