Kahve Falında Papağan Görmek

Falda papağan görmek, yakınlarınız aranızda sizin iyiliğinizi istemeyerek hakkınızda olur olmaz laflar eden kişilere işaret eder. Özellikle çok güvenerek bir şeyler paylaştığınız biri siz ne derseniz bunu başkalarına yetiştiriyor olabilir. Ağzında laf ıslanmayan biri yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Sır olarak paylaştığınız şeyleri başkalarına anlatması canınızı sıkabilir ve güveninizi sarsabilir. Size pek de güven vermeyen kişilerle her şeyi paylaşmamaya gayret edin. Bu kişi yakın çevrenizden biri olabilir ya da iş hayatından biri de böyle bir şey yapabilir. Eğer çok önemli sırlarınız varsa şu günlerde gizli tutmanız sizin hayrınıza olabilir. Bu sayede kendi sorunlarınızın üstesinden gelirken başkaları da sizin eleştirmez ve kötü yorumlardan kaçınmış olabilirsiniz.

Kahve falında papağan görmek, dedikodu anlamına geldiği gibi konuşkan birine de işarete der. Hayatınıza giren biri hoş sohbet ve muhabbeti ile size güven verebilir. Bu kişi ile uzun uzun konuşmalar yapabilir, görüşebilirsiniz. Aile içerisinde de bir süredir görmediğiniz muhabbeti hoş biri varsa, size pek çok havadis getirebilir.

Kahve Falında Papağan Başı Görmek

Kahve falında papağan kafası görmek, Sizin her hareketini tekrar etmeye çalışan ve sizi örnek gören birine yorumlanır. Bu kişi siz ne yaparsanız sürekli sizi takip ediyor olabilir. Hem iş, eğitim hem de özel hayatında yapacağı seçimlerde sizi örnek olarak alabilir. Aile içerisinde yaşıt biri de sizden fikir almak isteyebilir. Şu günlerde sizinle fikir alışverişi yapmak isteyen kişilere karşı daha nazik olmanız gerekebilir, zamanınızı alabilirler.

Kahve tabağında papağanın anlamı, hane içerisinde sizi kıskanan ancak bir yandan da iyi niyetli birine yorumlanır. Bu kişi sürekli aklınızı karıştırıyor olabilir. Bir yandan size karşı iyimser bir şekilde yaklaşırken, bazen de arkanızdan söyledikleri ya da davranışları ile sizi kırabilir. Özellikle gelecek günlerde hane içerisinde dönen dedikodular yüzünden birini hedef alabilirsiniz. Bu kişinin aslı niyetini anlamaya çalışsanız da pek anlam vermeniz mümkün olmayabilir.

Kahve falında papağan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status