Kahve Falında P Harfi Görmek

Falda p harfi görmek, pek çok insanın bilmediği bir şeyin gün yüzüne çıkmasına ve isminde p harfi olan bir insan ile anlaşmazlığa yorumlanır. Bu kişi sürekli sizinle uğraşan biri olabilir ve sizin hakkınızda başkalarına önemli şeyler anlatabilir. Hatta hakkınızda yapılan dedikodular da olabilir. Sizin yakınınız olan bir insan da başınıza dert açmaya çalışabilir. Sizin saadetinizi kıskanan ve başkaları gözünde değerinizi düşürmeye çalışan kişilere karşı çok dikkatli olmanızda yarar var. Yoksa bu kişi sizinle daha çok uğraşabilir.

Kahve falında “P” harfi görmek, bazı yorumculara göre de bekar olan kişilerin isminde p harfi olan biri ile tanışmasına yorumlanır. Bu kişi ilk görüşme kalbinizi çalabilir ve çok mutlu olacağınız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Size haber de gönderebilir.

Kahve Falında Büyük P Harfi Görmek

Size büyük bir yalan söyleyen bir insan varsa bu kişinin yalanlarının ortaya çıkacağına yorumlanır. İsminde p harfi olan birinin sizden gizlemiş olduğu bir şeyleri tez zamanda öğrenebilirsiniz. Bu durum sizde hayal kırıklığına sebep olabilir.

Kahve Falında Küçük P Harfi Görmek

İmsinde p hafi olan bir insandan pek de sevinmeyeceğiniz bir haber alacağınıza yorumlanır. Bu işi çok sinsi bir insan da olabilir ve sırf sizi üzmek için bir planı olabilir. Hemen dolduruşa gelmemeye gayret edin.

Kahve Falında Ters P Harfi Görmek

Sırlarınızın ortaya çıkmaması ve güvende olmasına, boşuna endişe duymaya yorumlanır. Biri ile paylaşmış olduğunuz sırlar yüzünden ilk başta çok pişman olabilirsiniz. Ancak sonradan bu kişi sizin güveninizi kazanır.

Kahve tabağında p harfinin anlamı, hane içerisinde yalan söyleyen bir insana yorumlanır. Sizi kıskanan ya da çeşitli sebepler ile sizi kandırmaya çalışan bir insan olabilir. Bu insan ile aranızda bir tatsızlık çıkabilir.

Kahve falında p harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status