Kahve Falında Oyuncak Ayı Görmek

Falda oyuncak ayı görmek, bazı insanlar hakkında her ne kadar kötü düşünemiyor olsanız da bu şüphe duyduğunuz insanlar gerçekten de sizin dostunuz değil düşmanınız olabilir. Yaşanacak bazı olaylar sonrasında buna hak vereceksiniz. Özellikle önemsemediğiniz düşman ya da rakipleriniz varsa, onlardan gelecek zarar büyük olabilir. Bu nedenle her türlü tehlikeye karşı önlem almanız çok faydalı olacak. Bir şey olmaz deyip bazı şeyleri hafife alırsanız, ileride geri dönüşü olmayan zararlar sizi bekliyor demektir. Özellikle iş hayatında kimseyi umursamıyor olabilirsiniz. Ya da en kötü ne olabilir ki diye düşünebilirsiniz. Fakat sizin bu umursamaz tavırlarınız yüzünden hem siz hem de sevdikleriniz zor durumda kalabilir. Bazı şeyleri biraz daha ciddiye almaya gayret etmelisiniz.

Kahve falında oyuncak ayı çıkması, çevrenizdeki uyarıları dikkate almadığınız takdirde pişman olacağınız bir şey yapacağınıza yorumlanır. Sevdikleriniz sizi pek çok konuda uyarıyor olabilirler. Ancak onların bu çabaları boşa çıkıyor. Eğer bir süredir beklediğiniz bir haber varsa, olumsuz bir geri dönüş olabilir. Özellikle yapılan başvurulardan pek de güzel sonuçlar alınmayabilir. Başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemeli, öncelikle aileniz ve sevdiklerinizin dediklerine inanmalısınız. Yoksa hepsini karşınıza alabilirsiniz. Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, aşk hayatında yanlış kişi ile olmak, ilişkinin sona ermesi şeklinde yorumlanır. Yaşadığınız ilişkinin yalanlar üzerine kurulu olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kahve tabağında oyuncak ayının anlamı, yeni tanışacağınız insanlara güvenmemeniz konusunda uyarıdır. Sırf yeni tanıştığınız birine inanıp ailenizi karşınıza almamalısınız. Ne olursa olsun, önce ailenizin sözlerine değer verirseniz, bazı zararların ucundan döneceksiniz.

Kahve falında oyuncak ayı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status