Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Falda örümcek ağı görmek, bir takım sorunlar ile birlikte hayatınızın alt üst olması ve bir süre sıkıntı çekmek anlamına gelir. Bazı tehlikeler ile karşı karşıya kalmanız an meselesidir. Özellikle iş ya da eğitim hayatında sizi çekemeyen bazı insanlar tarafından başınız derde girebilir. Bu kişiler tarafından haksızlığa uğrayabilirsiniz. Bu nedenle size karşı kıskançlığı olan ve sizin yükselmenizi, başarı elde etmenizi istemeyen kişilerden olabildiğinde uzak durmanızda fayda var diyebilirsiniz. Yoksa bu kişiler istediklerini yapacak ve sizi zor durumda bırakacaklar.

Kahve falında örümcek ağı görmek, bazı kararlar alması gereken kişilerin şu günlerde çok temkinli olması demektir. Hayatınıza yönelik kararlar alırken çevreniz tarafından verilen bazı tavsiyeler sırf sizi yanıltmak için olabilir. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi hisleriniz ve mantığınız ile hareket etmeye dikkat edin. Yoksa kötü niyetli ve iyiliğinizi istemeyen kişilerin istediği olacak ve bazı problemler ile yüz yüze kalacaksınız. Kendinizden emin olduğunuz zaman girişim yapmaya özen gösterin. Şu günlerde hiçbir şey için acele etmeyin. Kafanız çok karışıksa, sadece güvendiğiniz aile fertlerinden tavsiye almanızda fayda var diyebiliriz.

Kahve fincanında örümcek ağı sembolünün çıkması, bazı yorumcular tarafından aklınızda çok fazla sorun ve soru işaret olması şeklinde yorumlanır. Beyninizin çok karışık olması sizi fazlası ile problemlere sürükleyebilir. Öncelikle kafanızdaki karışıklığı gidermeli ve emin olduğunuz şeyleri yapmalısınız. Emin olmadan, kararsız bir şekilde yapacağınız şeyler size zarar verebilir. Eğer örümcek ağının yanında örümcek de varsa, bu sefer falına bakılan kişinin eline geçecek bir miktar parayı simgeler. Bu para size çok iyi gelecek ve hatta bazı ufak tefek borçlarınızı ödeme imkanı sağlayacak.

Kahve tabağında örümcek ağının anlamı, hane içerisinde kıskanç ve sinsi insanlar demektir. Bu kişiler sizin hakkında çok kötü düşüncelere sahip olabilirler. Her ne kadar size belli etmeseler de, iyiliğinizi istemedikleri için önünüze engeller koymak için çaba harcayacaklar. Bu kişiler yüzünden işleriniz aksayabilir.

Kahve falında örümcek ağı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status