Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak

Falda oltayla balık tutmak, başarısız olduğunuz bir konuda karşınıza yeni bir fırsatın çıkması anlamına gelir. Tam da ümidinizi kestiğiniz bir şey varsa ya da bir fırsatı hata yapıp kaçırdığınızı düşünüyorsanız, öyle güzel şeyler olacak ki aynı olanak ve fırsatları tekrar elde edebileceksiniz. Geçmişte yaptığınız hataların telafisi olacak. Özellikle eğitim hayatı devam eden kişiler için çok şanslı bir döneme girdiklerini söyleyebiliriz. Dersleriniz düzelecek ve beklentinizden yüksek başarılar elde edebileceksiniz. Ticari hayatta ise, henüz geri dönüş beklediğiniz bir insandan haber gelecek. İş arayan kişiler ise tez vakitte bekledikleri haberi alacaklar.

Kahve falında oltayla balık tutan adam görmek, oldukça kısmetli olduğunuza yorumlanır. Biri size yardım ederek, kısmetlerinizin açılmasında yardımcı olabilir. Eğer maddi ya da manevi yönden karamsar olmaya başladıysanız, yeniden o heves ve inancınız geri gelecek. Çok hayırlı bir semboldür. Kısmetli bir insansınız ve buna yakında inanacaksınız.

Kahve tabağında oltayla balık tutmanın anlamı, çok mutlu bir evlilik yapmaktır. Eğer evliyseniz, bir yakınınız dünya evine girebilir veya çocuk sahibi olabilir. Hane içerisinde biri size destek vererek, ihtiyacınız olan bir konuda gerçekten büyük fayda sağlayabilir. Özellikle sermaye konusunda sıkıntı çeken kişiler için aileleri gerekli yardımı kabul edebilirler.

Kahve falında oltayla balık tutmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status