Oğlak Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında oğlak burcu için uygun görünüyor ve tüm çabalarınızda başarılı olacaksınız. Başka insanlar hakkında iyi bir anlayışa sahip olacaksınız. İlgilendiğiniz konularda bilgi ve bilgi edinmeye ilgi gösterir ve bunları çok etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz şeyler ufkunuzu açabilir. Ev hayatınız zihinsel huzur verecek ve mutluluk dolu olacaktır. Kardeşlerin, kuzenleriniz ve komşularınızla ilişkiler iyi olabilir, dargın olduğunuz kişiler ile barışabilirsiniz. Arkadaş çevreniz arasında popüler olabilirsiniz. Kendi kullanımınız için prestijli yeni bir araç satın alabilir, bu da sosyal durumunuzu iyileştirebilir. Çok yönlü refah içinde olacak ve herkes tarafından ilgi görmekten hoşlanacaksınız.

Temmuz’da oğlak burçları için çok gergin ve dinamik bir ay olacak. Günlük rutininizde daha fazla taahhüt, söz ve zaman içinde tamamlanması gereken daha fazla göreviniz olacaktır. Bu ay, daha iyi gelir elde edebilirsiniz. Mesela ek çalışma ve daha fazlası için fikirler, öneriler veya fırsatlar düşüneceksiniz. Gelirinizde artış olması sizi mutlu edebilir. Maddi yönden güvence altında olabilirsiniz. Şimdi esas olarak kendi sorunlarınız ve endişelerinizle ilgileneceksiniz. Onları akıllıca çözmenin yollarını arayacaksınız. Bu daha ciddi ya da çözülmesi imkansız hale gelmeden önce sizin için önemli olacaktır.

Temmuz ayında bazı durumlarda ekstra masraflar da söz konusu olabilir. Kişisel hayatınızda arkadaş canlısı olacaksınız veya profesyonel ilişkinizin gelişimi bu ay sizi şaşırtacak. Neler olduğu konusunda kafanız karıştığında çözüm bulabileceksiniz ve bazen de belirsiz hissedeceksiniz.

Temmuz ayında, bir erkekle resmi ilişki kuracak para veya mali bir belge alacaksınız. Bu ay aile ilişkinizi ilgilendirebilir, ancak aynı zamanda işinizle de bir bağlantınız olabilir (eğer varsa). Temmuz ayında çocuklarla ilgili planlar tartışılacak. Mesela onların eğitim, yetenek geliştirme veya ek becerilerin kazanmasına dair araştırma yapabilirsiniz.

Bu ay bazılarınız için, Temmuz bir sağlık problemi, bir hastanede kalma veya tedavi, özel terapi ve daha fazlasını gerektirir. Bu ay, kasıtlı olarak biri size karşı olumsuz şekilde davranacak bir kişinin sözleri ve eylemleri ile rahatsız olabilirsiniz.

Oğlak burcu kadınları bu ay, yakın ve uzaktaki insanlarla daha yeni tanışıklıklar ve arkadaşlıklar ile hatırlayacaklar. Oğlak erkekleri, özel eğitimler, video dersleri, uygulama ya da başka bir eğitim biçimi aracılığıyla önemli kariyer bilgilerini bir araya getirecektir.

Oğlak Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay size aşk hayatında her türlü maddi konforu ve duygusal desteği göreceksiniz ve eşinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Size bir hediye verebilir. Neşeli ruh halinde olacak ve hayatın konforunu yaşayacaksınız. Aşk hayatınız başkalarına karşı bir motivasyon haline gelecektir ve sizden sevgi konularında rehberlik etmenizi isteyebilirler. Eşine karşı saygılı ve sevecen olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay tüm finansal problemlerinizi çözebilirsiniz. Seyahat sırasında gereksiz harcamalara maruz kalabilirsiniz. Borç parasını azaltmaya ve risklerden kaçınmaya çalışın. Kazanç kaynaklarınız etkilenebilir ve yükselen masrafları kontrol edemeyebilirsiniz. Kariyerinizde, üst düzey yetkililerinizden iyilik alabilirsiniz. Değeriniz ve yetenekleriniz için onay kazanırsınız. Belirgin performansınız için övgü ve işlerin tamamlanmasıyla onur kazanacaksınız. Daha iyi bir iyileşme elde edeceğiniz kariyer olasılıklarına daha çok odaklanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status