Oğlak Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında oğlak burcu ailenizle daha çok zaman geçirebilir ve sevdiklerinizle duygusal bağınızı güçlendirebilirsiniz. Manevi yönden bu ay güçleneceksiniz. Ayrıca gelecekteki kariyer planlarınız için de verimli bir ay olacaktır. Venüs, 10 Şubat‘ta balık burcuna giriyor. Bu nedenle zihninizi kullanarak ve zihinsel zorlayıcı görevler ile uğraşarak zorlukların üstesinden geleceksiniz. İş hayatında verimli olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında iletişim konusunda biraz daha açık olmalı, duygularınızı daha fazla belli etmelisiniz. Başkaları üzerinde çekici bir etkiye sahip olacaksınız. Bekarsanız, hayatınızda rahatça konuşabileceğiniz ve duygularınızı paylaşabileceğiniz birini arıyor olabilirsiniz.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat‘ta balık burcuna geçiş yapıyor. Bu ay zihninizi kullanırken ve zihinsel olarak kendinize karşı meydan okuduğunuzda daha iyi hissedebilirsiniz. Çok daha aktif bir zekaya ve zihinsel enerjiye sahip olabilirsiniz. Bu zihinsel enerjinizi öğrenmek, öğretmek, yazmak veya konuşmak için kullanabilirsiniz. Bilgiyi toplayabilir, bildiklerinizi paylaşabilir, tavsiyelerde bulunabilir veya verebilir, görüşlerini özgürce dile getirebilir ve ortaya attığınız tüm yeni fikirler için kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Bazen biraz düşüncelerinizi dağınık hissedebilirsiniz. Gerçekten tutkuyla yaklaştığınız fikirleri takip etmeye çalışmanız gerekebilir. Kendinizi hobilerle meşgul edebilir ve başkalarına karşı daha ilgi çekici olabilirsiniz.

15 Şubat günü kova burcunda bir güneş tutulması yaşanıyor olacak. Bundan dolayı hayatınızda daha çok para kazanmaya ve finansal konularda yoğunlaşabilirsiniz. Özellikle de maddi durumunuzu iyileştirmeye çalışabilirsiniz. Finansal fırsatları takip edebilir ve ekonomik durumunuzu çok daha iyi yönetebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda istikrar ve güvenlik üzerinde çalışabilirsiniz. Özellikle belirsizlikleri ortadan kaldırmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda ise daha sakin ve yapıcı olabilirsiniz. Sorunları kolayca idare edebilir ve ikili ilişkilerde gerginliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca öz güveninizi geliştirmeye, kendinize, yeteneklerinize ve değerlerinize olan bağınızı güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Oğlak burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 21 Şubat ve 22 Şubat olacak. Bu ay dış görünüşünüz ile karşı cinsi etkiliyor olacaksınız. Aşk hayatınızda da aktif olacak ve sevdiğiniz insana fazlası ile zaman ayıracaksınız. Bekar olanlar yeni bir romantik ilişki arayışında olabilirler. İlişkilerde fazla ciddi olmanız itici gelebilir.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Oğlak burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 13 Şubat, 14 Şubat ve 15 Şubat olacak. Mesleki hayatınızda bu ay mutlusunuz. Alternatif kariyer fırsatları dikkatinizi çekebilir. İş arayanlar için de iyi fırsatlar karşılarına çıkabilir. Bu ay yaşamın tadını çıkarmak ağır basıyor. Aile desteği ile maddi kaynaklarınız artabilir. Yeni finansal projelerinizde aile desteği alabilirsiniz. Yatırımlarınız bu ay karlı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status