Oğlak Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Oğlak Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında oğlak burcu, Oğlak burcu Güneş Jüpiter ve Satürn ve Merkür kendi Ay burcunda olacağı için bu ayı oldukça yoğun bulacaklar. Enerjinizi, gücünüzü ve bilgeliğinizi olumlu kullanırsanız, eğitiminiz, aileniz veya aşk hayatınız veya paranız iyi olabilir. Sıkı çalışma, kendinize inanç nedeniyle her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Kazanacaksın. Yaşlıların, ve akıl hocalarının tavsiyelerine açık olmalısınız. Çok dindar olabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk şimdi iyi olabilir ancak Mars’ın konumu nedeniyle biraz saldırganlık ve aşırı tutku yaşayabilirsiniz. Sevgilinize hükmetmek, çok cesur ve riskli olmak istiyorsunuz, bu da sizi ve partnerinizi uzun vadede etkileyebilir. Venüs sizi yumuşak bir şekilde konuşturabilir, ancak Mars iletişiminizi biraz sertleştirebilir, bu yüzden dikkatli olun. İyi ilişkiler kurmak istiyorsan, sözlerinde ve eylemlerinde olgun olmak önemlidir. Bu ay öfkenin her ilişkide size çok pahalıya mal olabileceğini anlayacaksınız.

Bakınız: Oğlak 2021 Yorumu

Ruya tabir

Finans: Bu ay para akışı size iyi gelecek ancak düzensizlik olacak ve bu durum bazen 12. evdeki Venüs konumu nedeniyle sizi strese sokabilir. Şimdi riskli yatırımlara gitmemek ve olabildiğince tasarruf etmek daha iyidir. Yaşlıların tavsiyelerine uyun ve egonuzu göstermeyin.

Kariyer: Bu ay profesyonel anlamda büyüme vaat ediyor. Ancak, büyümenin isteklerinize göre iyi ve yüksek olmadığını göreceksiniz. İş terfisini beklemeniz gerekebilir ve bu, motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. Egonuz nedeniyle işte bazı olumsuz ilişkiler yaşayabilirsiniz ve şimdi egonuzu kaybederseniz yeni olumlu ilişkiler başlayabilir.

İş hayatı: Ortaklık işi bu ay sizin için iyi olabilir. Gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir ve onlarla güzel verimli tartışmalar yapabilirsiniz, ancak egonuz ve gururunuz nedeniyle onlara olumsuz bir kişilik olarak rastlayabilirsiniz ve bu nedenle iş anlaşmalarına devam edemeyebilirler. Ortaklarla yumuşak bir şekilde konuşmanız ve işletme yönetimi hakkında her şeyi biliyormuşsunuz gibi görünmemeniz gerekir. Alçakgönüllülüğünü gösterirsen kazanabilirsin.

Profesyoneller: Profesyonel olan Oğlak yerlileri araştırma odaklı ve akıllıdır. Herhangi bir göreve başlamadan önce her şeyi (herhangi bir eylemin artılarını ve eksilerini) araştırmayı severler. İşteki kıdemlileriniz araştırma becerilerinizi beğenecek ve bu ay sizi övecek. Ancak çok fazla ego aynı zamanda kaba ve olumsuz görünmenize neden olabileceğinden dikkatli olun.

Sağlık: Şu anda sağlığınız iyi olabilir ancak mide sorunlarınız ve asitliğiniz olabilir, ancak herhangi bir tıbbi müdahaleye ihtiyacınız olmayabilir. İş stresi nedeniyle stres ve baş ağrısı çekebilirsiniz. Egzersiz yapmaya ve meditasyon yapmaya çalışın. Sağlıklı ye. Bu basit çareler uzun vadede size yardımcı olacaktır.

Eğitim: Öğrenciler iyi bir ay geçirebilir ve anne ve aile üyelerinden destek alabilir. Ve annelerinin tavsiyesini dinlerlerse, seçtikleri kolej veya kurumu alabilirler ve bu, kariyerlerine fayda sağlayabilir. Bazı öğrenci kredileri sorun olabilir ancak öğrenciler ailelerinin yardımıyla kredilerini geri ödeyebilirler. Çalışmalarına yoğun bir şekilde odaklanabilir ve bu konuda başarılı olabilirler ve hatta anne, baba ve arkadaşları aracılığıyla bazı iş tavsiyeleri alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status