Oğlak Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında oğlak burcu geçmişte çektiği sıkıntıları bir kenara bırakarak, emek harcadığı bazı konuların meyvesini almaya başlayacak. Zamanında kapanan kapılar yeniden aralanacak ve fırsatlar meydana gelecek. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle beraber zihinsel enerjiniz yükselebilir ve fikirleriniz ve planlarınızla daha net olabilirsiniz. Aklınızdakileri başka kişilerde daha özgürce paylaşabileceksiniz. Daha ilgi çekici ve enerjik olabilir ve zihninizi daha fazla kullanabilirsiniz. Fikirlerinizde heyecanlı olabilir ve planlarınızla, özellikle çabucak üzerinde çalışabileceğiniz kısa vadeli planlarınızla harekete geçmeye hazır hissediyor olacaksınız.

17 Ocak‘ta Venüs kova burcuna giriyor. Kendinize ve sevdiklerinize karşı daha iyimsersiniz ve daha dikkat çekici olmaktan hoşnutluk duymanın tadını çıkarabilirsiniz. Anın tadını çıkarmak ve hayattan keyif almak için vakit bulacak, artık sosyal çevrenizde de aktifleşmekten mutluluk duyacaksınız.

19 Ocak‘ta Güneş kova burcuna giriyor. Bir şeylere emin olmadan hareket etmeyecek, kendinizi güvene alacaksınız. Hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği iyileştirmek için çalışabilirsiniz. Değerlerinize daha fazla güvenebilir ve odaklanabilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. Zamanınızı kararlarınızı uygulamakla harcamak isteyecek, disiplinli çalışacak ve çalışma hayatında kendinizi göstereceksiniz. Bu ay bazen daha inatçı olabilirsiniz. Ancak alacağınız kararlara ve hedeflere inancınız tam olacak. Finansal planlarla çalışabilir, bütçenizi artırabilir veya bir gelir kaynağı planlayabilirsiniz.

26 Ocak‘ta Mars yay burcuna giriyor. Enerjiniz yavaşlar. Planlarınızı ve projelerinizi kimse müdahale etmeden kendi başına çalışmak için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Ekip çalışmasından bu dönemde kaçınıyorsunuz. Fazla dinlenmeye ihtiyacınız varsa, yavaşlamanız için zamanınız olabilir. İhtiyacınız olan dinlenme ve rahatlama için zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Son birkaç ay içinde evde, ailenle birlikte, sizi duygusal olarak etkileyen ya da hayatınızın temelini etkileyen değişikliklerle uğraşmış olabilirsiniz. Artık gerileme sona erdiğinde, şansınız varken yapmak istediğiniz değişiklikler üzerinde çalışabilir ve ev ya da aile hayatınızla iyileştirmeler yapabilir, temelinizi güçlendirebilir ve kendinize destek verebilirsiniz.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay bir ilişkide sorunları çözebilir, birisiyle daha yakınlaşabilir veya birisinden uzaklaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz insanlarla duygusal açıdan daha net olabilirsiniz ve duygusal olarak kendinizi güvende hissetmek için hayatınızdaki insanla dengeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oğlak burcunda 15 Ocak‘ta yeni ay ortaya çıkıyor. Yeni fırsatlar, yeni bir başlangıç, daha heyecanlı, hevesli ve pozitif olabilir ve bunun için önümüzdeki yıla odaklanabilirsiniz. Gelecek yıllar için bu aydan itibaren atacağınız temeller çok önemli olacak. Alacağınız bazı kararlar geleceğinizi pozitif yönde etkileyecektir.

31 Ocak‘ta, 2018’in ilk tutulması olan aslan burcunda gerçekleşecek bir ay tutulması meydana geliyor. Yaşamınızda önemli bir dönüşümün doruk noktasını görebilir ve iradenizi güçlendirmeye, daha fazla kişisel güç bulmaya veya daha fazla kontrole odaklanabilirsiniz. Ciddi bir meseleyi veya sorunu ele alabilirsiniz. Duygularınız daha güçlü olabilir ve bir çıkışa ihtiyaç duyabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Oğlak burcu için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatında en iyi günler 24 Ocak, 25 Ocak ve 26 Ocak olacak. Bu ay gelecek için alınacak kararlar önemli olacağı için aşk hayatı ikinci plana atılabilir. Sevdiğiniz ile ayrı kalabilirsiniz. Ancak ayın sonlarına doğru özel hayatınızda mutluluğu yakalayacağınız gelişmeler olacaktır. Bekar olan oğlaklar için yeni bir aşkı müjdeliyor.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2018 Yorumu

Oğlak Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Oğlak burcu için Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyerde en iyi günler 17 Ocak, 18 Ocak ve 19 Ocak olacak. Bu ay yeni bir iş ya da iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da iş hayatında farklı bir yön kendinize çizebilirsiniz. Maddi geliriniz artmaya başlıyor. Artık kariyer hayatında her şeyin yolunda gitmeye başladığını göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status