Oğlak Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında oğlak burcu, bu ayı çok olumlu bulacak. Eğitiminizde, ailenizde, aşk hayatınızda ya da parayla ilgili konularda başarılı olacaksınız. Çok tutkulu olacaksınız ve gezegenlerin enerjisini iyi bir şekilde kullanırsanız başarılı olabilirsiniz. Sıkı çalışma, akıl, yaratıcılık, çok yönlülük ve inanç nedeniyle engellerin üstesinden gelebilirsiniz. Büyüklerinizi / öğretmenlerinizi dinlediğiniz sürece başarılı olabilirsiniz. Kendine inanmak başarı için çok önemlidir. Kardeşlerden yardım alabilirsiniz. Sağlığın bakıma ihtiyacı vardır ve uygun sağlık ve şekle geri dönmek için rahatlamanız ve tatile çıkmanız gerekir. Bu ay mali işler ve harcamalarınızla ilgilenmeniz gerekiyor.

Aşk İlişkisi: Aşk şimdi zorlayıcı olabilir, bu nedenle partnerinizle bazı karışıklıklar ve yanlış anlamalar getirmesi kaçınılmazdır. Ama sonunda işe yarayacağına dair inancınızda güçlü olmalısınız ve partneri tanımak için zaman ayırmalısınız. Gezegenler, iyi bir insan olan iyi ve istikrarlı bir yaşam partneri bulmanızı sağlayacaktır. Bazen taviz vermeyi öğrenmelisin. Olumlu değişiklikleri kabul edebilmeniz için eski acı verici anıları bırakın. Partnerinizle olan iletişiminiz biraz kaba olabilir, bu yüzden dikkatli olun ve egonuzu göstermekten kaçının. İlişkileri sürdürmek istiyorsanız, sözlerinizde ve eylemlerinizde olgun olmanız gerekir. Bu ay öfkeni atmalısın. Onları anlamak için partnerinizi dinlemelisiniz.

Finans: Önceki aylarda sahip olduğunuz borçları ödemeniz için üzerinizdeki finansal baskılar bu ay aşılacaktır. Para akışı bu ay sizin için harika olabilir ve aldığınız düzenli gelirden memnun olabilirsiniz. Bu ay sizin için şanslı olabilir. Gezegenler, aile üyeleri için rahatlık ve lüks için ve ayrıca çocuklarınızın eğitimi ve eşiniz veya sevgiliniz için harcamanızı sağlayabilir, ancak aynı zamanda neyin gerekli olduğu konusunda düşünmenizi ve yalnızca temel ihtiyaçlara harcamanızı sağlarlar. Zengin olsanız bile riskli yatırımlar yapmamak daha iyidir. Bu ay aceleci mali kararlar vermeyin.

Kariyer: Bu ay size profesyonel olarak iyi haberler getirebilir, ancak bazı gecikmeler ve engeller olabilir, bu nedenle sakin ve sabırlı olun. İş yerinde biraz rekabet olabilir. Gezegenler, düşmanlarınızı fethetmenize yardımcı olabilir, bu da verimli çalışmanızı engelleyerek işte parlayabilmenizi sağlar. Bu ayki tutkularınız ve hedefleriniz sayesinde çok yaratıcı olacaksınız. İşinizde terfi kazanabilirsiniz. Yaratıcı becerileriniz kıdemli ve patronunuz tarafından takdir edilecektir, ancak iyi bir isim ve terfi almak için işinizde iyi olmanız gerekir. Öfke işe yaramayacak. Bu ay daha yüksek bir pozisyon elde edebilirsiniz, ancak sözleriniz yüzünden değil, sadece mantıklı ve olgun eylemleriniz nedeniyle.

İş: Bu ay herhangi bir riskli anlaşmaya girmeyin. Herhangi bir kağıdı imzalamadan önce iş ortağınızı iyi tanıyın. Ortaklık işi bu ay sizin için iyi olabilir, ancak yalnızca zekanızı ve sezginizi kullanırsanız. Gelecekteki bazı iş ortaklarıyla tanışabilir ve onlarla tartışabilirsiniz, ancak öfkeniz ve katılığınız nedeniyle, onlara bir şekilde olumsuz görünebilirsiniz. Yabancı iş bağlantılarıyla ilgilenirken dikkatli olmalısınız. Sözleriniz ve aklınız bu ay iş ortaklarını ve yatırımcıları çekecek.

Profesyoneller: Bu ay, mesleğinizle bağlantılı gezegenler sizi meşgul edebilir ve iyi bir şekilde ödüllendirebilir. Fikirleriniz ve eylemlerinizin artıları ve eksileri hakkında patronunuzla ve yaşlılarla konuştuktan sonra, işte büyük bir karar vermeniz gerekir. Devlet sektöründeki işlerde çalışanlar şimdi bir terfi bekleyebilirler. Özel sektör işlerinde çalışanlar, performanslarını artırmaları için acil patronlarının baskısı altında olabilir.

Sağlık: Bu ay sağlık iyi olabilir, ancak daha önce tedavi edilen bazı eski sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir ve sadece bunun düşüncesi sizi rahatsız edebilir. Herhangi bir şüpheniz varsa iyi bir doktora görünün. Sindirim sisteminizi iyi durumda tutmak için gün içinde doğru aralıklarla iyi yiyecekler yiyin. Biraz egzersiz yapın veya formda kalmak için spor salonuna gidin. Biraz uyuşuk ve depresif hissedebileceğiniz için sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir.

Eğitim: Öğrenciler, yarışmacı sınavlarda ve kabul sırasında okullar ve kolejlerle mülakatlarında başarılı olabilirler. Yeni hırslar ve hayaller edinebilirler ve hayallerini ve hırslarını gerçekleştirmenin bir yolunu bulabilirler. Aile üyelerinden, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından destek alacaklar. Şanslı olacak ve sınavlarda ve mülakatlarda başarılı olacak. Daha yüksek dereceler için uzmanlık alanlarını seçmede çok iyi olacaklar. Yaklaşımlarında mantıklı ve samimi olacaklar ve gururla yönlendirilmeyecekler.

Şanslı tarihler: 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 21, 28, 29, 30

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 13, 17, 18, 23, 24, 25, 26, 27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status