Oğlak Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında oğlak burcu olayları gidişatına bırakacak ve endişelerinizden arınmaya başlayacaksınız. Ayın başında aile içerisinde gerilim olabilir. Ancak sonrasında tüm problemler aşılmaya başlayacak. Daha cesaretli ve hırslı olabilirsiniz. Artık emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz ve kazancınız da artıyor. Bu sizin çalışma azminizi artıracak ve daha fazlası için daha çok enerji harcayacaksınız. Bu ay uzakta yaşayan biri ile de özlem giderebilirsiniz. Belki yurt dışında yaşayan biri ile bir araya gelebilirsiniz. Evlenmek isteyen oğlak burçları için de şanslarının açık olacağı bir ay diyebiliriz.

Bu ay akrabalarınızdan bir kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Muhtemelen bir süre evde onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu ay seyahat ediyorsanız, kağıtlarınıza ve paranıza dikkat edin. Önceden ödeme yapın ve tüm planlarınızı önceden yapın. Yoksa beklenmedik sürprizler olabilir. Özellikle maddi yönden sıkıntılı bir seyahat olabilir.

Nisan ayında bir kadınla aranızdaki çatışma bir süre daha devam edecek, ancak çok yoğun bir şekilde hakaret, suçlama ve hatta tehditler ile çok duygusal olacaksınız. Bu kadın ay içerisinde sizi bir hayli strese sokabilir.

Nisan ayında aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama istediğin gibi de olmayacak. Ve istediğin şey bu ay ya da gelecek ay gerçekleşmeyecek. Olumsuz duygulardan kaçının ve bazı şeyleri zamana bırakın.

Bu ay ailenizde gerçekleşecek iyi olaylar, finansal gelir veya ailede bolluk bereketin artması söz konusudur. Nisan ayında nişan veya düğün sebebi ile akrabalarınız ile bir araya gelmeniz de mümkündür.

Genç oğlak burcu kadınları babalarına veya dedelerine bakmak zorunda kalacaklar. Daha genç ve daha aktif bir kişiden yardıma ihtiyacınız olacak. Bu ay, 35 yaşın üstündeki oğlak erkeklerinin bir kızı veya torunu ile güçlü bir iletişimi olacak. Ona yardımda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Şu andaki ilişkilerinizdeki ve sosyal davranışlarınızdaki 15’inci Ay Tutulması nedeniyle uzun süreli değişiklikler öngörülmektedir. Ay sizin aşk gezegeninizde olacak ve tüm kargaşa için hazırlıklı olmanız gerekiyor. Tüm değişikliklerden sonra ilişkilerin ve sosyal hayatın geleceği parlak görünüyor. Bu ay söz ya da nişan yapılabilir.

Oğlak Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay kariyerinizde uzun vadede size geri dönüşüm sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Nisan ayının 15’inden sonra kariyer alanında hızla yükseliş olabilir. Hayal kırıklıklarını bir kenara bırakmalı ve hevesinizi kaçıran şeylerden uzak durmalısınız. Bol araştırma yapmanız ve bir sınava çalışmanız gerekebilir. Bu ay finansman yönden planlı olabilir, kazancınızın yanı sıra harcamalarınızda da kontrollü olabilirsiniz. Nisan ayının 20’sinden sonra para ve zaman sizin için değerli iki faktör olacak. Hem para kazanarak, aynı zamanda eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status