Oğlak Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında oğlak burcu, Bu ay, gezegenlerin konumu sizin lehinize, çünkü iyi bir büyümeye işaret ediyorlar. Sabrınız muazzam olacak ve bazı akıllı ve bilge insanlarla tanışarak arkadaşınızın çevresini genişletme olasılığınız yüksek olacak. İşte ve iş cephesinde hedeflerinizin peşinden gitmek için ideal bir zamandır. Terfi istiyorsanız patronunuzla görüşün. İyi bir iş büyümesi istiyorsanız, iş kapsamınızı genişletin. Yatırım yapmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Çok çalışırsanız büyük olasılıkla iyi bir kar elde edersiniz. Bu ay işinizi değiştirmeniz tavsiye edilmiyor. Kendinizi şımartarak bu ay sağlığınıza dikkat edin. Aileniz, çocuklarınız ve arkadaşlarınızın sizden ilgilenmeye ihtiyacı var, bu yüzden onlara zaman tanıyın. Giderleriniz artabilir ama idare edebilirsiniz. Evli olanların bu ay dikkatli davranmaları tavsiye ediliyor. Kişisel bir sebepten dolayı baskı altında olabilirsiniz, ancak ay, her türlü üzüntüyü unutacağınız ilişkilerde muazzam bir sıcaklık ve sevgi getiriyor.

Aşk İlişkisi: Ay, sıkışmış hissedebileceğiniz ve bir ilişkide işlerin sizin için işe yaramayabileceğini hissettiğinizde yavaş bir hızda başlar. Ancak, ay ilerledikçe işler hız kazanıyor ve ciddi bir ilişki içindesiniz. Bu ay çiçek açan anlamlı bir ilişki bulabilirsiniz. Bir ilişkide ortaya çıkan tutkulu anlar görebilirsiniz. Bu anların tadını çıkarın.

Finans: Bu ideal bir ay olmayabilir ve finansal büyümenizde engellere neden olabilir. Muhtemelen bir finansal problemden kaçabilirsiniz ve hemen bir sonraki finansal problemle başa çıkmanız için hazır olabilir. Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun sorunlardan kaçamazsınız. Bunu anlamak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. En önemlisi, aceleyle karar vermeyin.

Kariyer: Bu ayın gezegensel konumu, kariyerle ilgili kazanımlar ve istikrar için idealdir. Bu ayın başlangıcı iyi olmayabilir. Patronunuzun takdiri daha azdır, ancak sakin olmanıza ve sabırlı olmanıza, yeteneklerinizi ve becerilerinizi konuşmanızla değil işinizle göstermenize yardımcı olacaktır. Bilgeliğiniz bu ay sizi kurtaracak ve sizi işte bir kral yapacak.

İş Dünyası: Oğlak yerlilerinin içlerinde çok iyi liderlik özellikleri var ve bu ay ortaya çıkmak üzereler. Düşene kadar çalışacaksın. Bu ay hedeflerinizi belirleyecek ve onlara ulaşmak için çok çalışacak ve işinizde tüm hedeflerinize ulaşacaksınız. Uzun vadede başarıya ulaşabilir ve net bir iş stratejiniz varsa bunu koruyabilirsiniz. Bu ay zamanı ve parayı yönetmede mükemmel olacaksınız, bu nedenle itibar ve şöhret size doğal bir şekilde gelecek.

Profesyoneller: Fırsatları yakalarsınız ve pratiksiniz. Kullanışlı olmayan bir görevi almayacaksınız. Patronunuzun bu ay size vereceği bir görev pratik görünmeyebilir, bu nedenle tamamlanıp tamamlanamayacağını görmek için patronunuzla konuşmanız gerekir. Risk alırsınız, ancak uygun bilgi ve özenle. Neden işe yaramayacağını ona açıklayabilirseniz, patronunuz bu projeyi üstlenmeniz için size baskı yapmayacaktır. Mükemmel durum yönetimi ve sıkı çalışma, tanınmanızı sağlayabilir.

Sağlık: Bu ay size büyük bir pozitiflik getirebilir. Sizi biraz zayıflatabilecek hafif bir grip haricinde sağlıklı olmanız olasıdır. Ancak bu ay herhangi bir önemli sağlık sorunuyla karşılaşmayabilirsiniz. İyi bir sattvik diyet uygulamak gripten hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olabilir ve bir doktora danışmanız bile gerekmeyebilir. Abur cubur ve alkolsüz içeceklerden kaçının. Kan basıncınızı kontrol edin ve iş arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle hararetli tartışmalara girmekten kaçının.

Eğitim: Bu ayki gezegensel pozisyonlar size iyi gelecek. Bununla birlikte, müfredatın bir adım önünde olmak her zaman tavsiye edilir. Sınavlardan hemen önce gözden geçirmek yararlı değildir; sınıf dersleri sırasında aldığınız günlük notları gözden geçirmelisiniz. Bu, sınavlarda başarı için çok önemli olacaktır. Dikkat dağıtıcı şeyler sizi hedefinizden uzaklaştırabilir. Çalışmalarınızda başarılı olmanın tek yolu çalışmalara dikkat etmektir.

Şanslı tarihler: 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 21, 28, 29, 30.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 13, 17, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 31.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status