Oğlak Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında kova burcu, Oğlak burcu insanları bu ayı çok dönüştürücü bulacak. Eğitiminizde, ailenizde, aşk hayatınızda veya parayla ilgili konularda üstün olacaksınız. Son derece enerjik olacaksınız ve gezegensel enerjiyi iyi bir şekilde kullanırsanız, başarılı olabilirsiniz. Saf adanmışlığınız ve tutkunuz sayesinde başarılı olabilirsiniz. Sevgilinizden öfkeye tahammül etmeyeceksiniz. Bu ay sana kızarsa misilleme yapacaksın. Borçlarınızı ve yükümlülüklerinizi halletmeye çalışırken, bu ay mali durum size biraz baş ağrısı verecektir. Büyüklerinizi / öğretmenlerinizi dinlediğiniz sürece başarılı olacaksınız. Kendine inanç, başarının anahtarıdır. Bu ay kardeşlerden yardım alabilirsiniz. Kariyeriniz sizi bu ay meşgul ve motive edebilir. İşe o kadar dalmış olacaksın ki kederi unutabilirsin. Öğrenciler başarılı olacak ve sağlık ortalama tarafta olabilir.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay biraz kafa karışıklığı getirebilir. Arkadaş, sevgili ya da daha fazlası olmanız gerekip gerekmediğini partnerinizle nasıl ilerleyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Bunu anlamaya çalışıyorsunuz, ancak sonunda işe yarayacağına dair inancınızda güçlü olmalısınız ve partneri tanımak için zaman ayırmalısınız. Evlilikle ilgili büyük kararlar almak için acele etmeyin. Ailene ve arkadaşlarına sadece tamamen eminsen söyle.

Finans: Borçlarınızı ödemeniz için üzerinizde bazı finansal baskılar var. Karınız bu ay sizin için düşük olabilir ve bunun için üzülebilirsiniz, ancak bu durum sizin için ay sonuna kadar düzelebileceğinden bu durum geçicidir. Bu ay, paranızın çoğu rahatlık için harcanacağı zaman sizi strese sokabilir, ancak aynı zamanda neyin gerekli olduğunu düşünecek ve yalnızca temel ihtiyaçlara harcayacaksınız. Finansal stres nedeniyle sık sık baş ağrınız olabilir.

Kariyer: Bu ay, gezegensel enerjiler yaratıcı becerilerinizi ifade etmenizi sağlayabilir ve ayrıca patronunuzun ve meslektaşlarınızın iyi kitaplarında yer alabilir. Yeni bir iş arayışına girme ihtimalinize karşı, kendi ülkenizde veya şehrinizde yeni bir iş bulabilirsiniz. Bu ay size profesyonel olarak iyi haberler verebilir, ancak bazı gecikmeler ve engeller olabilir, bu nedenle sakin ve sabırlı olun.

İş dünyası: Ortaklık işi bu ay iyi olabilir, ancak ancak ikna etme becerilerinizi ve sezgilerinizi iyi bir etki için kullanırsanız. Gelecekteki bazı iş ortaklarıyla tanışabilir ve onlarla tartışabilirsiniz, ancak öfkeniz ve katılığınız nedeniyle, onlara bir şekilde olumsuz görünebilirsiniz. Yabancı iş bağlantılarıyla ilgilenirken dikkatli olmanız gerekir.

Profesyoneller: Profesyoneller, patronları tarafından kendilerine verilen yüksek profilli bir görev nedeniyle heyecanlanabilir. İyi şeyler yapma ve patronlarına gerçek yeteneklerini gösterme baskısını hissedebilirler. Diğer bazı personelin de kendileriyle rekabet ettiğinin farkında olmaları gerekir. Yani, yalnızca sıkı çalışmaları onları diğerlerinden daha fazla gölgede bırakabilir. İntikam alma modunda olmayın.

Sağlık: Mide sorunlarınız ve biraz baş ağrınız olabileceğinden sağlık bu ay tam odaklanmanızı gerektirir ve bu herhangi bir tıbbi müdahale gerektirecek kadar ciddi olmasa da, yine de hafife alamazsınız. Baş ağrılarının çoğu iş stresinden kaynaklanmaktadır, bu yüzden patronunuzla konuşmaya çalışın ve işten birkaç gün izin alıp alamayacağınıza bakın. Egzersiz yapmaya ve meditasyon yapmaya çalışın.

Eğitim: Öğrenciler iyi bir ay geçirebilir ve yeni tutku ve hayalleri barındırabilirler. Ayrıca hayallerini ve hırslarını gerçekleştirmenin bir yolunu bulabilirler. Aile üyelerinden, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından destek alacaklar. Sınavlarda ve mülakatlarda başarılı olmak için içlerinde olumlu bir tutum olacaktır. Finansal olarak bağımsız olmak ve seçtikleri kolej veya kuruma kabul edilmek istiyorlar. Kendileri için harika bir gelecek inşa edecekler, ancak eğitimlerini tamamladıktan sonra nasıl iyi bir iş bulabileceklerini de düşünmeleri gerekiyor.

Hayırlı tarihler: 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 16, 19, 20, 22, 21, 30, 31

Uğursuz tarihler: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status