Oğlak Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında oğlak burcu yorumunda bu ay bir hayli sabırsız olabilirsiniz. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar kolaylıkla ortaya çıkacak ve uzlaşma arzusu zor veya imkansız olacak. Duygularınızı, hırslarınızı ve arzularınızı ayın başından ustaca ayarlayın. Önemli planları, sözleri ve ilişkileri riske atmayın. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Bu sebeple evde, ailenle birlikte dayanışma içerisinde olabilirsin. Birbirinize destek verebilirsiniz. Sevdiğiniz insandan aşk hayatında duygusal ihtiyaçlarınıza yönelik destek arayışında olabilirsiniz. Duygularınızı daha kolay bir şekilde dile getireceksiniz. 20 Mart 2018’de Güneş, koç burcuna giriyor ve kendinize duygusal olarak destek olan insanlarla tanıdık mekanlarda, rahat hissettiğiniz yerlerde görüşebilir ve güçlü bir iletişim kurabilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile geçmiş hataları geride bırakacaksınız. Sevdiklerinizden duygusal desteğe ihtiyacınız olabilir. Daha hassas hissedebilir ve kolayca incinebilirsiniz. Bu gerileme ile kendinizi açıkça ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bir şeyden rahatsız olabilirsiniz ve hayatınızda daha fazla rahatlığa ve konfora ihtiyacınız olacak. Hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızın güçsüz olan yanlarının güçlenmesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Evde veya ailede çözmeniz gereken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile ilişkilerinde sabırlı olmaya gayret edin. Evinizde tadilat yapmanız veya yeniden dekore etmeniz, daha önce yaşamış olduğunuz bir yere geri dönmeniz veya eski duygusal sorunlara odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Daha duygusal, sevecen ve romantik olacaksınız. Yaratıcı enerjinizi kullanmanın tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatında daha eğlenceli ve tatlı olabilirsiniz. Bekar olanlar dikkat çekmek isteyebilir. Ancak bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla yeniden aşk dolu günler yaşayabilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor olacak. Bu sebeple de enerjinizi hissedebilir ve pozitif olabilirsiniz. Fırsatlar, projeler, girişimler ve yeni başlangıçlar sürdürmek için daha fazla istekli hissedebilirsiniz. Şu an üzerinde çalıştıklarınız önümüzdeki iki yıl için odak noktası olabilir. Ancak bu ay daha çok çabalamanız gerekebilir. Daha hevesli ve pozitif hissedebilir ve ilk adımı atmaya daha cesaretli olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için gereken cesarete sahip olacaksınız. Daha iddialı olabilirsiniz, inisiyatif kullanabilir ve enerjinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz.

9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda geriliyor olacak. Önümüzdeki günler boyunca hayatınızdaki insanlar, arkadaşlıklarınız veya sosyal gruplarınızdan davetler alabilirsiniz. Sosyal hayatınızda yeni insanlar ile tanışarak yeni sosyal ortamlara da girebilir ve değişikliklere açık olabilirsiniz. Kendi istekleriniz ağır basacak.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Bu sebeple bir eğitim dersini bitirebilir, yasal bir meseleyi halledebilir, ilerleme veya araştırma planlarını tamamlayabilirsiniz. Duygusal konular hakkında daha olumlu olmayı deneyebilirsiniz. İnançlarınız hakkında daha tutkulu olabilirsiniz ve başkalarına karşı savunabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Yeni fikirlere, yeni kısa vadeli planlara odaklanabilir ve yeni bilgiler toplamak, almak veya tavsiye vermek isteyebilirsiniz. Aklındakileri paylaşmak isteyebilir ve pozitif olarak iletişim kurarken karşı tarafı etkileyebilirsiniz. 31 Mart’ta terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Zeki ve akıllıca çalışarak, inandığınız ya da tecrübe ettiğiniz hedeflerle ilerleme kaydedebilir ya da yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz. Daha fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Oğlak burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 20 Mart 2018 ve 21 Mart 2018 olacak. Bekar olan kişiler bu ay dış görünüşleri ve öz güvenleri ile karşı cinsi etkileyecekler. Daha çekici hissedebilirsiniz. Sizden hoşlanan biri ile bu ay görüşmeye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar artık evlenme kararı alabilirler. Evli olanlar ise ilk günkü gibi yeniden birbirlerine aşık olacaklar. Belki romantik bir sürpriz aranızdaki kıvılcımı artırabilir.

Oğlak Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Oğlak burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 13 Mart 2018 ve 14 Mart 2018 olacak. Kazancınızda hızlı bir artış olabilir ve geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlayarak geleceğe yönelik maddi yönden kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu ay kendi işlerinizde daha planlı çalışarak, daha azimli olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status